Trwa ładowanie...

Internauci zakpili z graczy w "Milionerach". Rozśmieszył ich cel, na jaki jedna z uczestniczek przeznaczy milion

Dwa poprzednie odcinki były dla widzów mocnym rozczarowaniem. Uczestnicy walczący o milion nie popisali się imponującą wiedzą i odpadali w początkowej fazie rozgrywki. Wiele do życzenia pozostawiały również pytania, które irytowały poziomem i politycznym podtekstem. Wciąż nie tracimy nadziei, że tym razem będzie lepiej.

Internauci zakpili z graczy w "Milionerach". Rozśmieszył ich cel, na jaki jedna z uczestniczek przeznaczy milionŹródło: ONS.pl
d354rpq
d354rpq

Na początku programu Hubert Urbański wyłonił szczęśliwca, który zagra o milion. Na pytanie eliminacyjne o poprawną kolejność w popularnym przysłowiu najszybciej odpowiedziała Marta Szmigiel, studentka germanistyki, która ma rozległe pasje, wypożycza stroje karnawałowe i sprzedaje części do silników.

Sympatyczna i uśmiechnięta szczecinianka w pierwszym pytaniu musiała zmierzyć się z kwestią, która z zawodowego punktu widzenia, powinna być jej doskonale znana. I tak też się stało. Marta poradziła sobie bezproblemowo z zagadnieniem dotyczącym samochodowego silnika. Gdy uczestniczka usłyszała kolejne pytanie, miała nietęga minę i poprosiła publiczność o pomoc. Dzięki podpowiedzi osób w studiu przeszła dalej.

Z następnymi pytaniami Marta poradziła sobie doskonale. Kolejne problemy zaliczyła przy grze o 20 tys. zł. Sympatyczna uczestniczka poprosiła o koło ratunkowe "pół na pół" i dzięki niemu zaznaczyła poprawną odpowiedź. Pytanie o sumę gwarantowaną, 40 tys. zł, nie sprawiło Szczeciniance najmniejszych trudności. Jak się w międzyczasie okazało, Marta ma konkretne plany odnośnie wygranej, ponieważ zbiera na wesele i samochód.

Niestety, przy grze o 75 tys. zł uczestniczka zupełnie nie miała pomysłu na poprawną odpowiedź. Postanowiła więc zadzwonić do narzeczonego Sebastiana i wykorzystała ostatnie koło ratunkowe. Ukochany nie był pewien swojej wiedzy, a jego przypuszczenia nie pozwoliły Marcie wygrać tej sumy. Mieszkanka Szczecina odpadla z gry.

d354rpq

Hubert Urbański pytaniem filmowym wyłonił kolejnego uczestnika. Gracz miał problemy już na pierwszym etapie gry i poprosił o pomoc publiczność. Prowadzący poruszył kłopotliwą kwestię. - Co myślisz o uczestnikach, którzy korzystają z kół ratunkowych już na pierwszym pytaniu? - zagadnął Urbański.

- Staram się nie oceniać. To zależy od pytania - próbował wybrnąć z sytuacji gracz.
Szczęśliwie przeszedł dalej i na kolejne pytania odpowiedział już samodzielnie. Pewny siebie zawodnik w muszce musiał przerwać grę na trzecim pytaniu o kolory, ponieważ odcinek pobiegł końca. Uczestnik nie zyskał sympatii widzów, którzy zakpili z niego w mediach społecznościowych. Czy słusznie?

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

WP.PL
Źródło: WP.PL
d354rpq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d354rpq