Trwa ładowanie...
d44k52u

Internauci mają jedną refleksję. W "Ameryka Express" przekroczono granicę

Choć w ostatnim odcinku programu TVN działo się naprawdę sporo, tym razem widzowie nie mogli przełknąć jednego z zadań, które musieli wykonać uczestnicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pocałunki w show TVN.
Pocałunki w show TVN. (screen TVN, Fot: screen tvn)
d44k52u

W minionym odcinku w jednym z zadań uczestnicy musieli zdobyć afrodyzjak, posmarować się nim i pocałować w usta trzy osoby płci przeciwnej. Internauci piszą, że było to po prostu "niesmaczne".

Nie wszystkim uczestnikom "Ameryka Express" zadanie się spodobało. - Ale ja nie chcę się całować z nikim - mówiła przerażona Ania, przyjaciółka Maćka Musiałowskiego. W sieci natomiast internauci są oburzeni. "Coraz bardziej żenujące te zadania", "Generalnie zadanie z całowaniem jest mocno niesmaczne. W zwiastunie widziałam próby wymuszania tych pocałunków" - czytamy reakcje na facebookowym profilu programu.

Wyraźnie w poleceniu zaznaczono, że należy pocałować drugą osobę w usta. A nie wszyscy się do tego dostosowali. "Niesprawiedliwe! Nie wszyscy całowali w usta, a takie było zadanie! Nie powinni odpaść"- pojawiały się rozpaczliwe głosy fanów, w których żałowano Filipa i Zygmunta Chajzerów, którzy ostatecznie musieli pożegnać się z show TVN.

d44k52u

To już nie będzie ten sam program, grzmią internauci, którzy polubili duet ojca z synem. Też uważacie, że to zadanie było niesmaczne?

d44k52u

Podziel się opinią

Share
d44k52u
d44k52u