Trwa ładowanie...

Internauci donoszą, że Radosław Poszwiński wyrył w skale parku narodowego napis "TVP Info". Odpowiada: "Niczego nie wyryłem"

Radosław Poszwiński miał już swoje "5 minut" w sieci. Tym razem jest o nim głośniej za sprawą hasła "TVP Info", które rzekomo miał napisać na skałach parku narodowego w Jordanii. Pracownik TVP zdementował te informacje.

Share
Internauci donoszą, że Radosław Poszwiński wyrył w skale parku narodowego napis "TVP Info". Odpowiada: "Niczego nie wyryłem"
Źródło: Twitter, Fot: Twitter.com
di2mw4b

Poszwiński zasłynął z odważnych, często też skandalicznych wypowiedzi w mediach społecznościowych. Tym razem jednak internet huczy o jego haniebnym czynie, którego miał dopuścić się w Wadi Rum w Jordanii.

Jeden z internautów ujawnił, że na profilu pracownika stacji pojawiły się zdjęcia skał zwiedzanego parku narodowego. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że widać na nich wyryty napis "TVP Info".

di2mw4b

Błyskawicznie pojawiły się w sieci reakcje na te doniesienia. Niektórzy nie dowierzają, że coś takiego miało w ogóle miejsce. Tym bardziej, że Wadi Rum uchodzi za jeden z najpiękniejszych i najbardziej popularnych terenów turystycznych w Jordanii.

"To nie fejk? Czy już zdążył skasować?" - pytają, gdyż rzeczywiście tych zdjęć nie ma na profilu Poszwińskiego.
"Nie fejk" - widnieje odpowiedź.
"A kiedy p. Radosław to wrzucił? Dzisiaj?" - pyta dalej użytkownik Twittera.

Twitter
Źródło: Twitter, Fot: Twitter

Wpis prawdopodobnie pojawił się rano, a informację o tym jako pierwszy podał serwis donald.pl.

di2mw4b

Kilka godzin później Poszwiński zdementował te informacje. Na Twiterze opublikował post: "Niczego nie zdewastowałem i niczego nie wyryłem".

Twitter
Źródło: Twitter
di2mw4b

Podziel się opinią

Share
di2mw4b
di2mw4b