Trwa ładowanie...
d3p1pgg

"Inhumans": zobacz zwiastun, który wciśnie cię w fotel!

Po opublikowaniu plakatu wreszcie doczekaliśmy się trailera serialu "Marvel's Inhumans".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kadr z serialu "Inhumans"
Kadr z serialu "Inhumans" (Youtube.com)
d3p1pgg

Cykl osadzony jest w uniwersum Marvela i opowiada o losach rasy Inhumans, skupiając się na liderze Blacku Bolcie i jego rodzinie. W głównej roli występuje Anson Mount. Król Inhumansów ma tak potężny głos, że zaledwie jego szept może zniszczyć miasto. Ponadto Iwan Rheon ("Gra o tron") wciela się w Maximusa, młodszego brata Blacka Bolta. Serinda Swan występuje jako królowa Medusa władająca swymi włosami tak, jak inni rękoma i palcami, a Ken Leung jako Karnak, kuzyn Black Bolta.

- Czy mamy iść w ślady naszego króla i milczeć tak jak on. Musimy lecieć na Ziemię teraz i odzyskać nasz prawowity dom - słyszymy Blacka Bolta w opublikowanym zwiastunie serialu.
Na ekranie pojawią się również: Eme Ikwuakor, Isabelle Cornish, Mike Moh, Sonya Balmores oraz Ellen Woglom. Pierwsze dwa odcinki, które wyreżyseruje Roel Reine, trafią najpierw do kin IMAX. Premierę wyznaczono na 1 września. Następnie cały, składający się z 8 epizodów sezon będzie w USA emitowany na kanale ABC od 22 września.

Zobacz zwiastun serialu "Inhumans":

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d3p1pgg

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3p1pgg

Podziel się opinią

Share
d3p1pgg
d3p1pgg