Indira Varma, aktorka "Gry o tron", ma koronawirusa

Indira Varma, aktorka "Gry o tron", ma koronawirusa
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Magdalena Drozdek

19.03.2020 11:01, aktual.: 19.03.2020 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Leżę w łóżku z tym i nie jest to przyjemne" - napisała na Instagramie aktorka Indira Varma. Świat obiegła informacja o kolejnej gwieździe, u której zdiagnozowano koronawirusa.

W Wielkiej Brytanii jest już ponad 2 tys. pacjentów z koronawirusem, liczby cały czas niestety rosną. Rząd zdecydował o zamknięciu Londynu, w którym do tej pory było najwięcej zakażeń. Słyszymy o nowych pacjentach, ale i o gwiazdach, u których zdiagnozowano COVID-19. Wygląda na to, że aktorka Indira Varma jest kolejną osobą z koronawirusem.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Indira znana jest przede wszystkim z roli Ellarii Sand w "Grze o tron". Brytyjska aktorka o hinduskich korzeniach ma jednak na koncie wiele innych, znanych produkcji. Gra też w serialach "Patrick Melrose" i "Carnival Row". Występuje też w teatrze.

Podzieliła się informacją, że w wyniku pandemii koronawirusa zawieszono pracę nad przedstawieniem "The Seagull", w którym planowo miała grać u boku Emilli Clarke.

Indira napisała: "To takie smutne, że nasze i inne przedstawienia dookoła świata przepadły przez pandemię COVID-19. Mamy nadzieję szybko wrócić i apeluję do was (i do rządu), żeby nas wsparli, gdy to się już stanie".

Aktorka w tym samym poście dodała, że jest chora.

"Leżę w łóżku z tym i nie jest to przyjemne. Bądźcie bezpieczni, zdrowi i uprzejmi dla ludzi" - czytamy.

Brytyjscy dziennikarze skontaktowali się z aktorką w sprawie komentarza, ale na tę chwilę nie dostali odpowiedzi. Nie wiadomo też nic na temat tego, czy aktorzy i aktorki teatru, w którym pracuje Varma, zostali objęci kwarantanną.

Varma jest drugą gwiazdą "Gry o tron", u której zdiagnozowano koronawirusa. Przypomnijmy, że kilka dni wcześniej Kristofer Hivju poinformował, że jest chory.

Napisał na Instagramie, że przeszedł test na koronawirusa i obecnie przebywa z całą rodziną w domowej izolacji. Uspokoił fanów, że wszyscy czują się dobrze, a jedynie on ma objawy przypominające przeziębienie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także