Trwa ładowanie...
tlc
27-09-2013 13:42

"In vitro. Czekając na dziecko": dokument o cudzie narodzin

"In vitro. Czekając na dziecko": dokument o cudzie narodzinŹródło: tlc
dbcfrn1
dbcfrn1

"In vitro. Czekając na dziecko" to sześcioodcinkowy program, który jest pierwszą serią dokumentalną poświęconą zagadnieniu zapłodnienia pozaustrojowego w całości wyprodukowaną w Polsce.

Widzowie będą świadkami dramatycznych zmagań sześciu par, znajdujących się w różnych fazach leczenia niepłodności. Poznamy motywacje bohaterów, dowiemy się, z jakimi trudnościami i emocjami wiązały się ich poprzednie próby zajścia w ciążę. Będziemy im towarzyszyli w długim i wyczerpującym procesie, jakim jest zapłodnienie in vitro. W tym czasie pary będą musiały podjąć niezwykle trudne decyzje, a szczęśliwy finał nie będzie pewny. Bardzo ważnymi postaciami są także lekarze. Ich rolą będzie nie tylko pomoc bohaterom programu, będą również przewodnikami widzów po tajemnicach i kontrowersjach związanych z zapłodnieniem in vitro.

Jesteśmy niezwykle dumni, że TLC – jako pierwsza w Polsce telewizja – zdecydowała się na wyprodukowanie serii dokumentalnej, podejmującej tak skomplikowaną i budzącą silne emocje tematykę. Po dużym sukcesie naszych poprzednich lokalnych produkcji tym razem przybliżymy naszym widzom rozterki i emocje par, które z determinacją dążą do spełnienia swojego największego marzenia w życiu – posiadania ukochanego dziecka – powiedział Olgierd Dobrzyński, Central Europe Country Manager w Discovery Networks CEEMEA.

dbcfrn1

Misją kanału TLC jest poruszanie najbardziej aktualnych tematów, do których, bez wątpienia, należy kwestia zapłodnienia in vitro. Nasz nowy program pokazuje nieugiętą walkę z niepłodnością, o której w niezwykle szczery sposób opowie kilka polskich par, dotkniętych tym problemem. Jestem przekonany, że nasi widzowie z zaciekawieniem będą śledzić ich zmagania i zgłębiać sekrety dotyczące różnych aspektów kontrowersyjnego tematu, jakim jest in vitro – powiedział Richard Pembroke, Head of Channels Central Europe w Discovery Networks CEEMEA.

Zdjęcia do programu „In vitro. Czekając na dziecko” powstały w klinice nOvum – specjalizującej się w leczeniu niepłodności. Oprócz wzruszających historii par oraz wspaniałych postaw lekarzy, w programie zobaczymy również gości specjalnych. Wśród nich będą: Wojtek Zamysłowski – najstarsze dziecko kliniki nOvum oraz Agnieszka Ziółkowska, która jako pierwsza Polka przyszła na świat dzięki metodzie in vitro. Poznamy również profesora Mariana Szamatowicza – ojca polskich badań nad in vitro oraz Annę Krawczak – prezes Stowarzyszenia Nasz Bocian, udzielającego pełnego wsparcia rodzinom starającym się o dziecko.

Premiera programu "In vitro. Czekając na dziecko" 15 października na TLC.

(fot. tlc)
Źródło: (fot. tlc)
(fot. tlc)
Źródło: (fot. tlc)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dbcfrn1

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dbcfrn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbcfrn1