Rozrywka"In vitro. Czekając na dziecko": dokument o cudzie narodzin

"In vitro. Czekając na dziecko": dokument o cudzie narodzin

"In vitro. Czekając na dziecko": dokument o cudzie narodzin
Źródło zdjęć: © tlc

27.09.2013 13:42, aktual.: 25.11.2013 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"In vitro. Czekając na dziecko" to sześcioodcinkowy program, który jest pierwszą serią dokumentalną poświęconą zagadnieniu zapłodnienia pozaustrojowego w całości wyprodukowaną w Polsce.

Widzowie będą świadkami dramatycznych zmagań sześciu par, znajdujących się w różnych fazach leczenia niepłodności. Poznamy motywacje bohaterów, dowiemy się, z jakimi trudnościami i emocjami wiązały się ich poprzednie próby zajścia w ciążę. Będziemy im towarzyszyli w długim i wyczerpującym procesie, jakim jest zapłodnienie in vitro. W tym czasie pary będą musiały podjąć niezwykle trudne decyzje, a szczęśliwy finał nie będzie pewny. Bardzo ważnymi postaciami są także lekarze. Ich rolą będzie nie tylko pomoc bohaterom programu, będą również przewodnikami widzów po tajemnicach i kontrowersjach związanych z zapłodnieniem in vitro.

Jesteśmy niezwykle dumni, że TLC – jako pierwsza w Polsce telewizja – zdecydowała się na wyprodukowanie serii dokumentalnej, podejmującej tak skomplikowaną i budzącą silne emocje tematykę. Po dużym sukcesie naszych poprzednich lokalnych produkcji tym razem przybliżymy naszym widzom rozterki i emocje par, które z determinacją dążą do spełnienia swojego największego marzenia w życiu – posiadania ukochanego dziecka – powiedział Olgierd Dobrzyński, Central Europe Country Manager w Discovery Networks CEEMEA.

Misją kanału TLC jest poruszanie najbardziej aktualnych tematów, do których, bez wątpienia, należy kwestia zapłodnienia in vitro. Nasz nowy program pokazuje nieugiętą walkę z niepłodnością, o której w niezwykle szczery sposób opowie kilka polskich par, dotkniętych tym problemem. Jestem przekonany, że nasi widzowie z zaciekawieniem będą śledzić ich zmagania i zgłębiać sekrety dotyczące różnych aspektów kontrowersyjnego tematu, jakim jest in vitro – powiedział Richard Pembroke, Head of Channels Central Europe w Discovery Networks CEEMEA.

Zdjęcia do programu „In vitro. Czekając na dziecko” powstały w klinice nOvum – specjalizującej się w leczeniu niepłodności. Oprócz wzruszających historii par oraz wspaniałych postaw lekarzy, w programie zobaczymy również gości specjalnych. Wśród nich będą: Wojtek Zamysłowski – najstarsze dziecko kliniki nOvum oraz Agnieszka Ziółkowska, która jako pierwsza Polka przyszła na świat dzięki metodzie in vitro. Poznamy również profesora Mariana Szamatowicza – ojca polskich badań nad in vitro oraz Annę Krawczak – prezes Stowarzyszenia Nasz Bocian, udzielającego pełnego wsparcia rodzinom starającym się o dziecko.

Premiera programu "In vitro. Czekając na dziecko" 15 października na TLC.

Obraz
© (fot. tlc)
Obraz
© (fot. tlc)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także