"In vitro - 9 miesięcy później": premiera 9 kwietnia na TLC

"In vitro - 9 miesięcy później": premiera 9 kwietnia na TLC
Źródło zdjęć: © tlc

09.04.2014 12:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziewięć miesięcy temu, na antenie TLC, miał swoją premierę również "In vitro. Czekając na dziecko", pierwszy polski program dokumentalny poświęcony tematyce sztucznego zapłodnienia.
Teraz zapraszamy na drugą odsłonę serii, w której widzowie poznają dalsze losy wyjątkowych par borykających się z problemem niepłodności. W "In vitro - 9 miesięcy później" kamery odwiedzą bohaterów programu, by dowiedzieć się, jaki był finał wyczerpującego procesu starania się o dziecko.
Widzowie poznają historie par, dla których walka o zajście w ciążę zakończyła się szczęśliwie, jak i tych, które mimo zawodu nadal nie ustają w wysiłkach o upragnione dziecko. Premiera programu w środę, 9 kwietnia, o godz. 21:30, na TLC.

NAJWAŻNIEJSZE 9 MIESIĘCY
W nowej serii "In vitro - 9 miesięcy później" widzowie będą świadkami, jak wieloletnie zmagania z niepłodnością, nieudane próby oraz starania nagrodzone zostają uśmiechem losu. Kamery towarzyszą przyszłym rodzicom i szczęśliwym małżonkom, których ciężka walka o posiadanie rodziny dobiega upragnionego końca. Niektóre z przypadków lekarze od razu skazywali na niepowodzenie, jednak upór w dążeniu do celu oraz pragnienie posiadania rodziny sprawiły, że pary nie ustawały w staraniach.
Widzowie poznają również przejmujące przypadki wielkich rozczarowań, gdy okaże się, że terapia nie zawsze jest w stanie przynieść upragnione efekty. Każdy premierowy odcinek jest poprzedzony emisją odcinka poprzedniej serii, przypominającą zmagania poszczególnych bohaterów: Doroty i Artura, Kariny i Artura oraz Agnieszki i Piotra.

LIVE CZAT Z EKSPERTEM DS. IN VITRO
Podczas emisji pierwszego odcinka nowej serii „In vitro – 9 miesięcy później”, widzowie TLC będą mieli również niecodzienną okazję uczestniczenia w rozmowie z ekspertem ds. leczenia niepłodności, dr. Januszem Wojewódzkim. Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie zorganizowane przez stację. Najciekawsze pytania i odpowiedzi będą wyświetlane w czasie rzeczywistym na ekranach telewizorów podczas trwania programu, oferując widzom wyjątkową szansę bieżącego śledzenia dyskusji.

Za pośrednictwem oficjalnej strony TLC Polska na Facebook’u, fani programu oraz wszyscy zainteresowani tematem sztucznego zapłodnienia będą mogli przez godzinę zadawać pytania dotyczące terapii in vitro, dzielić się swoimi wątpliwościami oraz refleksjami. Odpowiedzi na wszystkie pytania będzie na bieżąco udzielał dr Janusz Wojewódzki, ginekolog położnik, specjalista medycyny rozrodu. Od 1996 roku pracuje w klinice nOvum i specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodnych par. Wśród jego pacjentów znaleźli się również bohaterowie programu.

Premiera programu w środę, 9 kwietnia, o godz. 21:30, na TLC. Telewizja przypomni również zmagania bohaterów emisją odcinka poprzedniej serii "In vitro. Czekając na dziecko" o godzinie 20:30.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także