Trwa ładowanie...
d2xcd6m

Imelda Staunton zagra królową w kolejnych sezonach "The Crown"?

Imelda Staunton to aktorka znana m.i.n z "Downton Abbey" według doniesień Daily Mail ma zagrać królową Elżbietę w kolejnych (po czwartym) sezonach hitowego serialu Netfliksa "The Crown".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imelda Staunton byłaby idealną królową Elżbietą II
Imelda Staunton byłaby idealną królową Elżbietą II (Getty Images)
d2xcd6m

"The Crown" to serial biograficzny o panowaniu królowej Elżbiety. 17 listopada na Netflix trafił cały trzeci sezon. W tym sezonie twórcy wymienili całą obsadę. Królową Elżbietę nie gra już Claire Foy, tylko jej starsza koleżanka po fachu - Olivia Colman.

Wiadomo też, że po kolejnym - czwartym - sezonie, obsada znowu będzie musiała ulec zmianie. Według Daily Mail królową Elżbietę zagra wtedy Imelda Staunton.

Variety skontaktowało się z produkcją "The Crown" i otrzymało dementi.

d2xcd6m

- Właśnie kręcimy czwarty sezon "The Crown", nawet nie zaczęliśmy castingów do dalszych części, więc nie ma żadnych informacji o nowej obsadzie - powiedział rzecznik.

Peter Morgan, scenarzysta serialu, przyznał kiedyś, że marzy mu się, by w monarchinię wcieliła się Helen Mirren. Ale są na to małe szanse. Aktorka zagrała już tytułową rolę w filmie "Królowa", więc pewnie nie będzie chciała powtarzać przygody z tą samą postacią.

Imelda Staunton wydaje się idealnym wyborem. Podkreślmy, że twórcy nie wybrali jeszcze nikogo, więc jest szansa, że to może być jednak ona!

d2xcd6m

Olivia Colman

Materiały prasowe

Claire Foy

Materiały prasowe
d2xcd6m

Podziel się opinią

Share

d2xcd6m

d2xcd6m