Trwa ładowanie...

"Iluminacja": Laura Dern przeżywa załamanie nerwowe

Share
"Iluminacja": Laura Dern przeżywa załamanie nerwowe
Źródło: HBO
d41ei4j

Telewizja HBO rozpoczyna w lutym emisję dwóch seriali: *"Iluminacji", opowiadającej o autodestruktywnej czterdziestolatce, która przeżywa załamanie nerwowe, oraz "Camelotu", inspirowanego legendami arturiańskimi.*

Główną bohaterką "Iluminacji" jest Amy Jellico (w tej roli Laura Dern), która próbuje przewartościować swoje życie po kilkumiesięcznym pobycie w ośrodku terapeutycznym na Hawajach. Pojechała tam, by poradzić sobie z załamaniem, spowodowanym zarówno stresem w pracy, jak i nieudanym życiem osobistym.

Poza Dern, która również wyprodukowała serial razem z Mike'em White'em, na ekranie zobaczymy Diane Ladd oraz Luke'a Wilsona. Premierowe odcinki będzie można oglądać od 6 lutego.

11 lutego z kolei HBO rozpocznie emisję serialu "Camelot". W głównych rolach zobaczymy Sebastiana Kocha, Josepha Fiennesa (w roli Merlina) i Jamiego Campbella Bowera (Artur), a także Evę Green (Morgana).

"Camelot" jest dziełem scenarzysty "Elizabeth" i "Dynastii Tudorów" Michaela Hirsta oraz Chrisa Chibnalla ("Torchwood").

d41ei4j

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ei4j
d41ei4j