Trwa ładowanie...
d34gk44

Ilona Ostrowska pokazała synka. Opublikowała urocze zdjęcie

Aktorka znana jest głównie z serialu "Ranczo" czy "Na dobre i na złe". Ostatnio pojawiła się również w programie "Agent - Gwiazdy". Ostrowska, jak większość osób publicznych, jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała fotkę z synkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Ostrowska jest aktorką serialową i filmową
Ilona Ostrowska jest aktorką serialową i filmową (East News, Fot: East News)
d34gk44

Kilka dni temu rozpoczęły się wakacje, czyli czas, na który czekają wszystkie dzieci. Te starsze i młodsze. Już od samego początku Ilona Ostrowska zadbała o atrakcje dla swoich pociech. Razem z nimi wybrała się na Mazury. Tam razem odpoczywają od medialnego zgiełku.

Mimo napiętego grafiku, Ostrowska stara się wygenerować odpowiednio dużo czasu, żeby spędzać czas z dziećmi. I słusznie. W końcu rodzina jest najważniejsza.

Na zdjęciu pozuje z 2-letnim synkiem Gustawem. Z pewnością czas spędzony z rodziną "naładuje baterie" aktorki, by zjawić się na planie i nagrywać kolejne odcinki ulubionych seriali telewidzów.

d34gk44

"Cudna rodzinka", "Szczęśliwe dzieci, szczęśliwa mama", "Takie chwile trzeba celebrować i zachowywać w pamięci" – pisali fani aktorki pod zdjęciem.

Rzeczywiście, ze zdjęć, które publikuje Ostrowska, bije mnóstwo miłości.

d34gk44

Podziel się opinią

Share

d34gk44

d34gk44