Trwa ładowanie...

Ilona Łepkowska odpowiada krytykom "Korony Królów". "Biorę na klatę wszystkie zarzuty"

- Chciałam podziękować wszystkim, którzy napisali sensowne, merytoryczne uwagi - na pewno pomogą nam ulepszać naszą telenowelę. Dziękuję też tym, którzy zadali sobie trud obejrzenia choć jednego odcinka. Nawet, jeśli im się nie spodobał. Nie dziękuję tylko tym, którzy w komentarzach i recenzjach używali inwektyw i wulgaryzmów - napisała na Facebooku współautorka scenariusza telenoweli historycznej Ilona Łepkowska.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ilona Łepkowska odpowiada krytykom "Korony Królów". "Biorę na klatę wszystkie zarzuty"Źródło: Facebook.com
d1d3kox
d1d3kox

Dziękuję całej ekipie, która teraz dzielnie pracuje, ale hejt - nie sensowne uwagi, tylko hejt - zdrowo ich przeczołgał - napisała Ilona Łepkowska we wpisie na Facebooku. - Ja biorę na klatę wszystkie zarzuty do scenariusza i staram się być jak najlepszym i najbardziej lojalnym rzecznikiem medialnym naszej produkcji, choć lekko nie jest - dodała scenarzystka, która jest współau

"Korona Królów" w założeniu miała przybliżyć losy średniowiecznych władców, ale od pierwszego docinka spotkała się z krytyką widzów, którzy narzekają na przekłamania realiów historycznych i kłujące w oczy tanie kostiumy i scenografię.

Ilona Łepkowska East News
Ilona Łepkowska Źródło: East News
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1d3kox
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d3kox