ycipk-13ecor

Ilona Janyst została mamą. Wiadomość przekazała w uroczy sposób

Ilona Janyst, znana widzom z serialu "M jak miłość", została mamą. Radosną wiadomością podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Janyst jest już mamą
Ilona Janyst jest już mamą (East News)
ycipk-13ecor

Ilona Janyst zagościła na ekranach telewizorów i w pamięci widzów grając w najpopularniejszych polskich serialach. W "M jak miłość" gra partnerkę Olka Chodakowskiego, Anetę Kryńską, w "Przyjaciółkach" wcieliła się w Kate, a w "W rytmie serca" w Sandrę. Swoich fanów zdążyła przyzwyczaić, że rzadko zwierza się z życia osobistego w mediach.

Aktorka dba o swoją prywatność. O życiowych zmianach informuje sama, zazwyczaj na portalach społecznościowych. Tak było wiosną ubiegłego roku, gdy poinformowała na Instagramie, że wyszła za mąż. Stanęła na ślubnym kobiercu z Pawłem Janystem, którego z kolei widzowie mogą kojarzyć z serialu "Czas honoru. Powstanie".

Teraz aktorska para ma kolejne powody do radości. Ilona Janyst wyjawiła na Instagramie, że została mamą.

ycipk-13ecor

Na swoim profilu zamieściła uroczy wpis, okraszony bajkowym kadrem. Przy okazji zdradziła też płeć pociechy.

- Z pewnym oka zmrużeniem przedstawiam portret naszej małej rodzinki, uwzględniający aktualny stan liczebny wszystkich jej członków :) #mama #tata #córeńka #dzieńdobryświecie #2plus1 #takwłaśnie.

Gratulacje aktorce złożyły koleżanki z planu "M jak miłość", m.in. Katarzyna Cichopek i Joanna Kuberska. My także serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

ycipk-13ecor
MTL Maxfilm
Podziel się

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o zabawkach i wychowywaniu dzieci

ycipk-13ecor
ycipk-13ecor
ycipk-13ecor