Trwa ładowanie...

Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"? Stawki zwalają z nóg

Zarobki gwiazd to temat, który interesuje chyba każdego. Zwłaszcza jeśli chodzi o największe nazwiska w polskim show-biznesie. My wiemy, ile zarobią jurorzy "The Voice"!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"? Stawki zwalają z nógŹródło: ONS.pl
d331ffp
d331ffp

Jak dowiedział się "Fakt" największą gażę otrzymała Edyta Górniak, która zasiądzie w fotelu jurorskim "The Voice Kids". Wokalistka przyjęła propozycję, ale postawiła też wysokie wymagania finansowe. Rinke Rooyens jest jednak w stanie zapłacić za wielką gwiazdę, która jego zdaniem może przyciągnąć widzów. Jak podaje dziennik, Edyta Górniak za 10 odcinków ma otrzymać aż 400 tysięcy złotych!

Podobno na tym ucierpią pozostali jurorzy, którzy otrzymają mniejsze wynagrodzenie:
- Wszyscy z początku chcieli po kilkadziesiąt tysięcy więcej. Gdy usłyszeli, że nie ma na to szans, zgodzili się na gorsze warunki. W końcu i tak zarobią dużo, a nie napracują się zanadto – mówi osoba z produkcji show.

Ile zatem zarobią jurorzy? Okazuje się, że Maria Sadowska, jurorka "The Voice of Poland", dostanie tylko 100 tysięcy złotych za 12 odcinków. W porównaniu do diwy to naprawdę mało. Michał Szpak, który zasiądzie obok Górniak zarobi tyle co Sadowska. Jeszcze mniej zarobią Tomson i Baron. Panowie zainkasują po 64 tysiące złotych. Piasek wynegocjował nieco więcej pieniędzy i dzięki jurorowaniu w "The Voice of Poland" otrzyma wynagrodzenie w wysokości 180 tysięcy złotych. I na koniec Dawid Kwiatkowski, który podobnie jak Tomson i Baron, wzbogaci się o 64 tysiące złotych.

Doda wystąpi w "The Voice of Poland"? "Miałabym kilka fajnych rad dla młodych talentów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d331ffp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d331ffp