Był o wiele za młody. Królikowski zdradził, kiedy stracił dziewictwo

Antek Królikowski bierze niedługo ślub z Joanną Opozdą
Antek Królikowski bierze niedługo ślub z Joanną Opozdą
Źródło zdjęć: © East News

09.07.2021 17:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piłka nożna? Gry komputerowe? Oj nie, nastoletni Antek Królikowski miał zupełnie inne zainteresowania niż jego koledzy ze szkolnej ławki. Rozchwytywany aktor w programie Magdy Mołek zdradził, że bardzo wcześniej stracił dziewictwo. "U mnie za wcześnie się to wszystko zaczęło" - wyznaje.

Kolejne role w filmach Patryka Vegi, serialach (świetni "Pisarze. Serial na krótko") i komediach romantycznych szybko sprawiły, że Antoni Królikowski stał się bez dwóch zdań jednym z najbardziej rozchwytywanych i rozpoznawalnych młodych aktorów.

Swoje dołożyły też doniesienia z jego życia prywatnego, które od kilku lat śledzą media i fani aktora. Ostatnio sensacją okazała się informacja, że aktor zaręczył się z Joanną Opozdą, dawną miłością, z którą rozstał się pół roku temu.

Równie dużo szumu może wywołać informacja, którą młody Królikowski podzielił się w autorskim programie Magdy Mołek. Aktor zdradził, w jakim wieku stracił dziewictwo.

- Lata temu przeżyłem swój pierwszy zawód miłosny. Jestem pokoleniem, które przeżyło gimnazjum. Miałem 14 lat. Bardzo szybko dojrzewałem do pewnych tematów i robiłem rzeczy, których robić nie powinienem. Zaczęły się pojawiać kobiety, pierwsze imprezy, pierwsze zbliżenia z kobietami - mówi Antek Królikowski.

Aktor, którego niedługo zobaczymy w komedii "Kryptonim Polska", nie jest specjalnie z tego dumny. Z perspektywy czasu zauważa, że wszedł w dorosłość o wiele za wcześnie.

- Myślę, że u mnie za wcześnie się to wszystko zaczęło. Mój pierwszy raz miałem, jak miałem lat 14. Współcześnie jak patrzę na swojego brata, mój mały Ksawery ma 13 lat i za rok co… no jak? To jest dla mnie nierealne. W tamtym czasie gruchotanie serca się pojawiało, a potem było sklejane na różne sposoby. Przeżyłem to - dodał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także