Trwa ładowanie...
17-04-2015 11:22

Ignorant - nowe brzmienie na polskim rynku

Share
Ignorant - nowe brzmienie na polskim rynkuŹródło: mat. prasowe
d4n62jf

Do tej pory ich historia zamyka się w walce o byt, jakim są lata tworzenia muzyki, zmian w składzie, koncertowanie, nagrywanie płyt demo. Przeplatanie problemów z chęcią tworzenia i grania muzyki od serca. Po obfitym w koncerty roku 2013, zespół postanowił całe swoje oszczędności zainwestować w nagranie krótkiej płyty, która nigdy nie wychodząc na światło dzienne - stała się najważniejszym etapem w życiu Ignoranta.

Po skończonych sesji w studio i ukończeniu płyty, zespół uznał, że nie jest to muzyka satysfakcjonująca, jak i sama jej realizacja. Rozczarowanie było tak duże, że doprowadziło do zmian w składzie, zmian w koncepcji i w pełni postawieniu na nurt pop punk, którym Ignorant jest inspirowany od początku istnienia. Idąc już stuprocentowo duchem DIY (do it yourself), który narzuciło mieszkanie w małym mieście w bardzo nudnym kulturowo regionie w kraju, postanowili cały swój dotychczasowy dorobek zamknąć w szufladzie i wziąć się za tworzenie kolejnej płyty.

Tym razem zamykając się na kilka miesięcy we... własnej sali prób, nie korzystając z pomocy osób trzecich, stworzyli, nagrali, zmiksowali i zmasterowali samodzielnie to, czym jest dziś "imperfect stories". Płyta ukazała się w sieci w całości 30 marca i jest ogólnodostępna dla każdego. Utwory inspirowane są muzyką punk rock, pop punk, a nawet metalcore (po trosze). Ogólne brzmienie łączy ze sobą skrajne emocje, melodyjne, delikatne, ciężkie i głośne. Mimo to płyta pozostaje w całości spójną. Lato 2015 zespół zamierza spędzić na intensywnym koncertowaniu, nagraniu wideoklipu. Zaś w dalszej perspektywie, kolejna płyta!

TRACKLISTA:

  1. The Delivery (intro)
  2. Left to rot
  3. Handrails
  4. Imperfect story
  5. Ball and chain
  6. Stuck around
  7. More than the dirt
(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d4n62jf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n62jf
d4n62jf