ycipk-2m3ylg

Iga Krefft opublikowała zdjęcia w bikini z wakacji. To nie jest już niepozorna Ula z "M jak miłość"

Z pewnością większość widzów kojarzy Igę Krefft z flagowej produkcji TVP. Serialowa Ula raczej kojarzy się ze skromną dziewczynką. Dziś jest dorosłą kobietą. Właśnie zaskoczyła i pokazała zdjęcia z wakacji. Bez zbędnego odzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwie bohaterki serialu "M jak miłość"
Dwie bohaterki serialu "M jak miłość" (MTL Maxfilm)
ycipk-2m3ylg

Utalentowana Iga Krefft pojawiła się w "M jak miłość" w 2007 r. Od tego czasu nieprzerwanie gra Ulę. Przez większość widzów postrzegana jest właśnie przez pryzmat tej postaci. Podobnie zresztą jak Marcjanna Lelek, która wciela się w Natalkę.

Na Instagramie Krefft można doszukać się zdjęć z wakacji. Iga postanowiła odpocząć w Polsce. I słusznie, bo prócz pięknych widoków, w tym roku dopisuje również pogoda.

Fotki, które pojawiają się na Instagramie, zaskakują. Aktorka na niektórych ubrana jest jedynie w strój kąpielowy. Trzeba przyznać że wygląda świetnie. Czas wolny, szaleństwo, przyjaciele - młodość ma swoje prawa.Bardzo dobrze, że z nich korzysta.

ycipk-2m3ylg

Choć ciężko oderwać od niej łątkę serialowej bohaterki, pod zdjęciami pojawiły się komplementy. "Piękność", "Wow”, "Cudna" – czytamy.

Jak podobają się wam zdjęcie Igi Krefft?

ycipk-2m3ylg
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2m3ylg

ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg