Talent Show"Idol" odcinek 5 - przed nami ostatnie castingi. Kto przejdzie do kolejnego etapu?

"Idol" odcinek 5 - przed nami ostatnie castingi. Kto przejdzie do kolejnego etapu?

"Idol" odcinek 5 - przed nami ostatnie castingi. Kto przejdzie do kolejnego etapu?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

15.03.2017 11:51, aktual.: 15.03.2017 17:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

5. odcinek „Idola” będzie zarazem ostatnim, w którym uczestnicy będą prezentować się przed jury na castingach. W najnowszej odsłonie programu zobaczymy m.in. utalentowaną oszczepniczkę, która przedstawi swoją interpretację przeboju Jessie J. Oprócz tego jeden z uczestników postara się skraść serca jurorów, śpiewając piosenkę z repertuaru zespołu Video, którego frontmanem jest Wojtek Łuszczykiewicz. Co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku „Idola”? Zobacz naszą zapowiedź!

Tysiące wokalistów z całej Polski zgłosiło się na castingi nowego „Idola” z nadzieją na zaistnienie w polskim show biznesie. W 5. odcinku programu widzowie po raz ostatni zobaczą, jak uczestnicy radzili sobie w słynnych pokojach przesłuchań. Ponownie nie zabraknie emocji i zaskakujących występów.

„Idol” odcinek 5 – energiczny występ Julii

Wśród bohaterów 5. odcinka „Idola” znajdzie się Julia. Dziewczyna samym swoim wizerunkiem zrobi spore wrażenie na jurorach. Jej ekstrawagancki styl spodoba się Elżbiecie Zapendowskiej. Czy uczestniczka oczaruje jury także swoim talentem wokalnym? Julia zaśpiewa piosenkę „Kocham Być z Tobą” z repertuaru zespołu The Dumplings.

„Idol” odcinek 5 – utalentowana oszczepniczka

W „Idolu” pojawi się również Sylwia. Jej wielką pasją jest sport. Dziewczyna trenuje m.in. siatkówkę oraz rzut oszczepem. Teraz jednak spróbuje swoich sił w śpiewaniu. Sylwia zaprezentuje utwór „Price Tag” Jassie J, co spodoba się Ewie Farnie, która zdradzi, że jest fanką brytyjskiej wokalistki.

„Idol” odcinek 5 – Szymon zmierzy się z hitem Wojtka Łuszczykiewicza

Nie od dziś wiadomo, że śpiewanie na castingach utworów kogokolwiek z jury jest bardzo ryzykowne. Zadania tego podjął się Szymon – student elektrotechniki. Chłopak postanowił spróbować swoich sił w „Idolu” i na przesłuchaniu zaprezentuje piosenkę „Alay” zespołu Video, w którym frontmanem jest przecież Wojtek Łuszczykiewicz.

Jak się ten pot…utwór nazywa? – dopytywała żartobliwie Elżbieta Zapendowska.

Już widzę te nagłówki… Czy to będzie lepsze niż oryginał?dodała Ewa Farna. Jak poradził sobie Szymon? Tego dowiemy się już w najbliższym odcinku.

„Idol” odcinek 5 – kiedy emisja? Gdzie oglądać?

Kolejny odcinek „Idola” zostanie wyemitowany w środę 15 marca o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Program można także śledzić za pośrednictwem platformy Ipla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także