Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
22-02-2017 09:55

"Idol" odcinek 2: uczestniczka śpiewa hit Farnej, Maciej Rock zdziwiony decyzją jury. Zobacz zapowiedź!

Przed nami drugi odcinek piątej edycji „Idola”. Reaktywowane po dwunastu latach show telewizji Polsat spotkało się przed tygodniem z bardzo ciepłym przyjęciem widzów. Co czeka na nas w nadchodzącej odsłonie programu? Przed jury zaprezentuje się m.in. Carolin Miguła, która zaśpiewa przebój Ewy Farnej „Cicho”. Oprócz tego swoim talentem wokalnym postanowi pochwalić się trener personalny z Krakowa. Nie zabraknie oczywiście sytuacji zabawnych i kontrowersyjnych. Maciej Rock wbiegnie zdziwiony do pokoju przesłuchań, gdy dowie się, że jeden z uczestników otrzymał od jurorów przepustkę do kolejnego etapu.

"Idol" odcinek 2: uczestniczka śpiewa hit Farnej, Maciej Rock zdziwiony decyzją jury. Zobacz zapowiedź!Źródło: Materiały prasowe
d3v0xsd

„Idol” to kolejny po „Agencie” i „Milionerach” program, który powrócił na antenę po kilku latach przerwy. Pierwszy odcinek najnowszej odsłony show przypadł telewidzom do gustu. Przypomnijmy, że przed tygodniem sporą furorę zrobili m.in. Angelika „Żelka” Zaworka, która na co dzień śpiewa w zespole disco polo, Zbyszek Grabowski wykonujący piosenkę o „Orkach z Majorki” oraz uzdolniony Adam Rugor, który na casting przyjechał prosto z zakładu poprawczego. Jakie niespodzianki czekają na nas tym razem?

„Idol” odcinek 2 – Jakub z Krakowa zaskoczy jury

Sporą niespodzianką drugiego odcinka „Idola” okaże się Jakub z Krakowa. Już sam wizerunek wokalisty będzie bardzo interesujący dla siedzącego w jury Wojtka Łuszczykiewicza. Jak się okaże, Jakub jest na co dzień trenerem personalnym i uwielbia dźwięk opadających na siłowni ciężarów. Chłopak zaprezentuje swoją interpretację przeboju Stinga „Englishman in New York”. Jurorzy będą bardzo zaskoczeni talentem przesłuchiwanego uczestnika.

„Idol” odcinek 2 – Maciej Rock do jurorów: „Pogięło was?”

Jedna z decyzji jury zaskoczy nawet Macieja Rocka. Gdy prowadzący program dowie się, że jeden z uczestników otrzymał przepustkę do kolejnego etapu, wtargnie do pokoju przesłuchań i prześmiewczo zapyta:

d3v0xsd

Przyjęliście tego świra? Pogięło was?!

W drugim odcinku „Idola” pojawi się także Carolin Miguła. Dziewczyna zaśpiewa znany utwór Ewy Farnej pt. „Cicho”.

„Idol” odcinek 2- kiedy emisja?

Druga odsłona piątej edycji „Idola” zostanie wyemitowania w środę 22 lutego o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Program można także śledzić za pośrednictwem platformy Ipla.

d3v0xsd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v0xsd