Trwa ładowanie...

"Idol": Janusz Panasewicz trzecim jurorem w nowej edycji

Janusz Panasewicz dołączy do grona ekspertów wiosennej edycji "Idola". Oprócz niego, za jurorskim stołem zasiądą Elżbieta Zapendowska i Ewa Farna.

Share
"Idol": Janusz Panasewicz trzecim jurorem w nowej edycji
Źródło: AKPA
d1sb3xx

Nina Terentiew, dyrektor progamowa Polsatu, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl potwierdziła, że Janusz Panasewicz dołączy do grona jurorów w reaktywowanym programie "Idol".

- Janusz Panasewicz został trzecim jurorem talent show "Idol", który po 12 latach wraca wiosną przyszłego roku na antenę Telewizji Polsat - powiedziała.

d1sb3xx

Wiemy też, że za stołem jurorskim zasiądą Elżbieta Zapendowska i Ewa Farna. Pewnym jest również, że w roli prowadzącego talent-show widzowie zobaczą Macieja Rocka.

- Nad tym, kto poprowadzi "Idola" nie musieliśmy się ani chwili zastanawiać. Maciek Rock prowadził go przed laty - był wtedy młodym gniewnym, bardzo wyluzowanym chłopakiem o tlenionych włosach. Od wielu lat zajmuje się w stacji głównie programami muzycznymi. Do "Idola" ma wręcz osobisty stosunek, zatem znowu go zobaczymy. Wśród jurorów znajdzie się na pewno największy autorytet dla tych, którzy chcą śpiewać, czyli Elżbieta Zapendowska - dodała Terentiew w wywiadzie dla serwisu wirtualnemedia.pl.

Jak udało nam się dowiedzieć, Polsat prowadzi jeszcze rozmowy z Wojciechem Łuszczykiewiczem (wokalistą zespołu Wideo) oraz Dawidem Kwiatkowskim, ale ostateczna decyzja o pełnym składzie jury jeszcze nie zapadła. Przypomnijmy, że w jury wszystkich edycji "Idola" zasiadali: Elżbieta Zapendowska, Robert Leszczyński i Jacek Cygan, w pierwszej, drugiej i czwartej Kuba Wojewódzki, a w trzeciej - Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop.

Zobacz także: Czesław Mozil o "X Factor" i byciu jurorem. Wróci do telewizji?

d1sb3xx

Podziel się opinią

Share
d1sb3xx
d1sb3xx