Trwa ładowanie...

Ibisz dostał nową pracę! Prezenter poprowadzi teleturniej

Telewizja Polsat zdecydowała, że jesienią 2017 r. rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami". Okazuje się, że stacja ma już pomysł na kolejny program, który poprowadzi Krzysztof Ibisz.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ibisz dostał nową pracę! Prezenter poprowadzi teleturniejŹródło: ons.pl
d2xqlw3
d2xqlw3

Tym razem Polsat postawił na teleturniej wiedzowy "Joker". Zdjęcia do programu ruszą w październiku 2017 r. Polska wersja programu została oparta na francuskim formacie o tym samym tytule, który powstał w 2015 r.

- Cieszymy się, że wracamy do gry jako producent teleturniejów. Ten gatunek programów na całym świecie jest podstawą ramówek i całe szczęście wrócił do polskich stacji telewizyjnych. „Joker” oprócz rozrywkowej sprzedaży wiedzy, pozwala swoim uczestnikom wygrać pieniądze - mówi producentka Katarzyna Burzawa.

Formuła programu polega na tym, że uczestnicy odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Graczowi przy odpowiedzi pomaga 8 jokerów (w tym jeden specjalny umożliwiający pomoc przyjaciela gracza). Maksymalna wygrana to 50 tys. zł.

d2xqlw3

Program będzie emitowany na antenie Super Polsatu, a prowadzącym został Krzysztof Ibisz.

- Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego jest fantastyczny. Ma ogromne doświadczenie, prowadził wiele teleturniejów i ten gatunek jest mu szczególnie bliski - zdradziła producentka.

Myślicie, że będzie hit?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xqlw3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xqlw3