Trwa ładowanie...

"I nie opuszczę cię aż do ślubu": Izabela Janachowska przeszła operację

Izabela Janachowska zerwała ścięgno w nodze i musiała przejść operację. Co dalej z jej nowym programem?

Share
"I nie opuszczę cię aż do ślubu": Izabela Janachowska przeszła operację
Źródło: AKPA
d1c1jvh

Izabela Janachowska nie zwalnia tempa i powoli wyrasta na polską ekspertkę w dziedzinie organizacji wesel. Dzięki temu, że kilka lat temu sama przygotowywała się do tego najważniejszego dnia w życiu, odkryła w sobie tę nową pasję. Prezenterka, która zaistniała w show-biznesie dzięki partnerowaniu celebrytom na parkiecie "Tańca z gwiazdami", prowadzi już poradnikowy program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu".

Niedawno stacja TVN Style zaangażowała ją do swojego kolejnego projektu - "W czym do ślubu?". Niestety, zdjęcia do programu, w którym przyszłe panny młode i druhny będą dobierać odpowiednie kreacje na uroczystość, będą opóźnione. Wszystko dlatego, że prowadząca uległa niefortunnemu wypadkowi.

d1c1jvh

- To był upadek na oblodzonym chodniku. Po prostu Iza szła i się poślizgnęła. Do złamania nie doszło, ale ścięgno zostało zerwane - zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia Janachowskiej.

Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Choć tancerka powoli wraca do zdrowia, jeszcze przez jakiś czas będzie musiała zostać pod obserwacją lekarzy.

- Żyję i czuję się już dobrze. Nadal jednak jestem w szpitalu. Moje plany zawodowe będą realizowane, ale pewnie na plan programu "W czym do ślubu?" wejdę z lekkim opóźnieniem - przyznała w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Izabela Janachowska o rywalizacji z Agnieszką Hyży

snapchat
Źródło: snapchat
d1c1jvh

Podziel się opinią

Share
d1c1jvh
d1c1jvh