Trwa ładowanie...
"I nie opuszczę cię aż do ślubu": Izabela Janachowska obawia się konkurencji?

"I nie opuszczę cię aż do ślubu": Izabela Janachowska obawia się konkurencji?

Czy Izabela Janachowska, prowadząca "I nie opuszczę cię aż do ślubu" w TVN Style, ma powody do zazdrości? Czy uważa Agnieszkę Hyży (Popielewicz), która również związana jest ze ślubną branżą, za swoją konkurentkę? Sprawdźcie w naszym wideo.

Share
d46u12x

Agnieszka Hyży uważa się za ekspertkę w tematyce ślubnej. Ma już doświadczenie w prowadzeniu imprez związanych z tą dziedziną, jest organizatorką weselnych targów dla narzeczonych i pełni funkcję redaktor naczelnej magazynu "Wedding Show". Coraz częściej pojawiają się jednak głosy, że prezenterka nie doceniła konkurencji.

W polskim show-biznesie istnieje bowiem jeszcze jedna ekspertka od ślubów. Mowa oczywiście o Izabeli Janachowskiej, która prowadzi poradnikowy program "I że nie opuszczę cię aż do ślubu" na antenie TVN Style. Jak się okazuje, magazyn cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, a w planach jest już realizacja kolejnych sezonów. Czy Janachowska czuje się rywalką dla koleżanki z Polsatu? A może obie panie się wspierają? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w powyższym wideo i wywiadzie, który tancerka udzieliła Wirtualnej Polsce podczas urodzin "Party".

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d46u12x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46u12x
d46u12x