Trwa ładowanie...
d3v8q6j

"I Am Patrick Swayze": Ogromny sukces dokumentu o aktorze

"I Am Patrick Swayze" jest dokumentem poświęconym zmarłemu aktorowi Patrickowi Swayze. Materiał otrzymał wysokie oceny, a także pobił rekordy oglądalności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"I Am Patrick Swayze": Ogromny sukces dokumentu o aktorze
"I Am Patrick Swayze": Ogromny sukces dokumentu o aktorze (Materiały prasowe)
d3v8q6j

"I Am Patrick Swayze": Ogromny sukces dokumentu o aktorze

"I Am Patrick Swayze" zadebiutował w ostatnią niedzielę. Materiał dokumentalny nie tylko poruszył serca widzów, ale także przyczynił się do ogromnej oglądalności. Premiera filmu przyciągnęła ponad milion widzów.

Dodatkowo "I Am Patrick Swayze" otrzymał najwyższą ocenę w grupie wiekowej 18-49 lat. Wcześniej najwyższy wynik należał do "I Am Chris Farley" w 2015 r.

d3v8q6j

"I Am Patrick Swayze": Hołd dla Patricka Swayzego

"I Am Patrick Swayze" jest hołdem dla twórczości zmarłego w 2009 r. aktora, znanego głównie z "Dirty Dancing" czy słynnej sceny tańca wykonanej wspólnie z Jennifer Grey do utworu "Time of my Life".

Materiał przedstawia życie i karierę Patricka Swayzego, zawiera dotychczas nieopowiedziane historie, ciekawe wywiady, a także rodzinne zdjęcia z najbliższymi. Dokument opowiada o jego dzieciństwie w Teksasie, a także o związku z Lisą Niemi Swayze, którą poznał jako nastolatek w szkole tańca swojej matki.

d3v8q6j

W filmie znajdują się rozmowy z żoną Patricka Swayzego - Lisą Niemi oraz jego bratem Donem Swayzem. Pojawiają się również jego przyjaciele z branzy filmowej: Sam Elliott, Jennifer Grey, C. Thomas Howell, Rob Lowe, Kelly Lynch, Demi Moore, Lori Petty, Marshall R. Teague.

"I Am Patrick Swayze" został wyreżyserowany przez Adriana Buitenhuisa, autora takich dokumentów jak "I Am Heath Ledger" czy "I Am Palker". Producentami wykonawczymi są: Paul Gertz, Kent Wingerak, Derik Murray oraz Chaz Gray z Paramount Network.

d3v8q6j

Podziel się opinią

Share
d3v8q6j
d3v8q6j