Trwa ładowanie...
d7py6ag

"Hunters": Al Pacino poluje na nazistów. Zapnijcie pasy i włączcie zwiastun

W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu "Hunters" w wersji tylko dla dorosłego widza. Zapowiada się brutalne i wulgarne widowisko z legendarnym Alem Pacino, który nie zwykł występować w produkcjach telewizyjnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hunters" zadebiutuje na Amazon Prime 21 lutego
"Hunters" zadebiutuje na Amazon Prime 21 lutego (Materiały prasowe)
d7py6ag

Al Pacino działa w branży od ponad pół wieku. Stworzył dziesiątki niezapomnianych ról w kinowych hitach, więc jego udział w "Hunters" to nie lada wydarzenie. Amazon musiał być bardzo przekonujący, bowiem Pacino zagrał wcześniej tylko w dwóch serialach: "Aniołach w Ameryce" z 2003 r. i "N.Y.P.D." z 1968 r., gdzie zadebiutował przed kamerą.

Akcja "Hunters" rozgrywa się w USA w drugiej połowie lat 70. XX w. Głównym bohaterem jest rządny zemsty Jonah Heidelbaum (Logan Lerman). Młody mężczyzna zamierza wyrównać rachunki z tajemniczym mordercą swojej babci.

d7py6ag

Bohater na swej drodze spotyka organizację "The Hunt", która zajmuje się zabijaniem nazistów. Na jej czele stoi niejaki Meyer Offerman (Al Pacino).

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

"Hunters" pojawi się na platformie streamingowej Amazon Prime już 21 lutego. Pierwszy sezon serialu będzie się składać z 10 odcinków. Za projekt w roli producenta wykonawczego odpowiada Jordan Peele, nagrodzony Oscarem za scenariusz "Uciekaj!".

W obsadzie oprócz Pacino i Lerman znaleźli się: Jerrika Hinton, Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien, Carol Kane, Saul Rubinek, Dylan Baker i Lena Olin.

d7py6ag

Przypomnijmy, że Pacino wystąpił niedawno w dwóch filmach ubiegających się o Oscary ("Irlandczyk", "Pewnego razu… w Hollywood"), a oprócz "Hunters" kręcił dwie kolejne produkcje. Wkrótce zobaczymy go w dramacie wojennym "Axis Sally". Ruszyły także prace nad szekspirowskim "King Lear", w którym Pacino zagra tytułową rolę.

Obejrzyj zwiastun filmu "Irlandczyk":

d7py6ag

Podziel się opinią

Share
d7py6ag
d7py6ag