Trwa ładowanie...
d3s3icr

Hugh Grant tańczy do przeboju Drake'a. Na tę scenę czekaliśmy 14 lat!

Ukazał się sequel romantycznej komedii "To właśnie miłość" ("Love Actually"). Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Hugh Grant znów daje taneczny popis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hugh Grant tańczy do przeboju Drake'a. Na tę scenę czekaliśmy 14 lat!
(Youtube.com)
d3s3icr

W oryginalnym filmie z 2003 roku wcielający się w premiera Wielkiej Brytanii Hugh Grant w jednej z pamiętnych scen, pokazał swój taneczny talent. Aktor szalał wówczas do dźwięków przeboju "Jump (For My Love)" The Pointer Sisters. W minisequelu mamy nawiązanie do tamtej sceny. Tym razem jednak Grant tańczy do hitu Drake'a "Hotline Bling". Fanki oszalały z radości!

Przypomnijmy, że reżyser Richard Curtis z okazji Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief, przygotował krótkometrażówkę będącą swoistą kontynuacją filmu "To właśnie miłość" z 2003 roku. Fani mogą dowiedzieć się, co się wydarzyło przez te 14 lat. Udział w przedsięwzięciu potwierdzili już: Liam Neeson i jego filmowy pasierb, czyli 26-letni dziś Thomas Brodie-Sangster, Hugh Grant, Martine McCutcheon, Keira Knightley, Chiwetel Ejiofor, Andrew Lincoln, Colin Firth i Lucia Moniz; a także Bill Nighy, Marcus Brigstocke, Olivia Olson oraz Rowan Atkinson.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3s3icr

Podziel się opinią

Share

d3s3icr

d3s3icr