Trwa ładowanie...

Hubert Urbański o nowych "Milionerach". Będzie łatwiej wygrać milion?

W rozmowie z WP Hubert Urbański opowiedział o kulisach nowej edycji "Milionerów". Zdradził nam, dlaczego droga do miliona będzie krótsza i co myśli o żartach na temat programu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dwwwclg

"Milionerzy" wrócili do telewizji TVN ostatniej wiosny. Odświeżona formuła i zmiana dynamiki gry spowodowały, że program miał świetną oglądalność. Duże emocje budziły też pytania nawiązujące do popkultury i polskiego show-biznesu. Czy tym razem będzie podobnie?

- My jesteśmy tu i teraz, ciężko zamknąć oczy na to, co dzieje się dookoła. Kręcimy te odcinki jak najczęściej po to, by jak najbardziej aktualizować pytania. A te dotyczą zarówno polityki, jak i kultury i popkultury, wszystkiego co dzieje się na świecie, nawet niekoniecznie w Polsce - wyznał Hubert Urbański.

Wiele osób żartowało z pytań, które teraz dotyczą bardzo bieżących wydarzeń, a niekoniecznie nawiązują do wiedzy naukowej. Co myśli na ten temat prowadzący?

dwwwclg

- Memy się pojawiają i odzwierciedlają popularności programu. A skoro jest ich więcej, to znaczy, że program jest coraz popularniejszy.

Ostatnio "Milionerzy" pojawili się w serialu "Na wspólnej". Jesteście ciekawi, jak Hubert Urbański wspomina grę z Włodkiem Ziębą? Koniecznie zobaczcie wideo.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dwwwclg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwwwclg
dwwwclg