Trwa ładowanie...

"House of Cards": A jednak! Netflix udostępnił w Polsce wszystkie sezony hitu

Share
"House of Cards": A jednak! Netflix udostępnił w Polsce wszystkie sezony hitu
Źródło: getty
d2eli02

Wraz z premierą 4. sezonu swojego najpopularniejszego serialu "House of Cards" Netflix postanowił zrobić ukłon w stronę swoich polskich użytkowników i udostępnić odcinki wszystkich sezonów hitu z Kevinem Spaceyem. Miało to zachęcić widzów w naszym kraju, by dali szansę platformie. Niestety, chociaż Polacy będą mogli zobaczyć słynną produkcję, jest jeden poważny minus.

Od początku pojawiały się zarzuty, że u nas oferta jest słabsza niż w wielu innych krajach, np. w Bangladeszu. Choć pomysł z udostępnieniem wszystkich odcinków "House of Cards" wydaje się strzałem w dziesiątkę, fani serialu nie są zadowoleni. W komentarzach wyrażają swoje oburzenie faktem, że telewizyjny hit jest w Polsce dostępny jedynie po angielsku.

d2eli02

Internauci zwrócili uwagę, że przetłumaczenie odcinków na polski nie wymagałoby ani wyjątkowych nakładów pracy, ani ogromnej inwestycji finansowej, a byłoby ukłonem w stronę widzów. Zwłaszcza, że niejednokrotnie entuzjaści seriali w internecie robią tłumaczenia w kilkanaście godzin za darmo.

Niestety, Netlfix póki co udostępnia Polakom napisy po angielsku i niemiecku. Jeśli firma nie zmieni polityki, to nadal może im być trudno przekonać do siebie polskich użytkowników.

Zobacz także: Netflix w Polsce - co to oznacza dla polskiego widza?

d2eli02

Podziel się opinią

Share
d2eli02
d2eli02