Trwa ładowanie...

"Hotel Paradise". Pojawi się nowa uczestniczka. Kim jest Martyna Kondratowicz?

W programie "Hotel Paradise" naprawdę iskrzy. Jest dużo różnych emocji, czuć miłość na ekranie telewizora. Choć reality show jest emitowane zaledwie tydzień, to już czas wprowadzić małe zamieszanie i dodać kolejną uczestniczkę. Poznajcie Martynę Kondratowicz.

"Hotel Paradise". Pojawi się nowa uczestniczka. Kim jest Martyna Kondratowicz?Źródło: Instagram.com
d1geloq
d1geloq

Dużo się dzieje w reality show "Hotel Paradise" na antenie TVN 7. W minionym tygodniu z programem pożegnał się Szymon Reich, którego odrzuciła Lexi na rzecz Chrisa. W nowym tygodniu uczestnicy będą w nowych parach. Pojawi się też nowa uczestniczka, Martyna.

Martyna Kondratowicz to 24-letnia blondynka, która miała już w przeszłości z mediami lifestyle'owymi. Pojawiła się na okładce magazynu "Playboy" w grudniu 2018 r, co było dla niej spełnieniem marzeń. Sama przedstawia się jako prezenterka, dziennikarka i reżyser. W przeszłości pracowała w telewizyjnej stacji muzycznej.

- Nie ukrywam, że jest to okładka, która symbolizuje moją ciężką pracę, jaką włożyłam w realizację swoich celów przez ostatnie dwa lata. Ale tak naprawdę jest to dopiero początek… Pamiętajcie, że marzenia się spełniają, a wszystko można osiągnąć determinacją i pozytywnym nastawieniem - mówiła, gdy trafiła na okładkę.

"Hotel Paradise" można oglądać codziennie o godz. 20:00 na antenie TVN 7.

d1geloq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1geloq