Trwa ładowanie...

"Hotel Paradise": Bartek ciągle poniża Luizę. Widzowie mają tego dość

Po kolejnej kłótni między Bartkiem a jego partnerką Luizą w programie "Hotel Paradise", fani dali upust swoim emocjom na Instagramie. "Nie jesteś szczery, tylko jesteś zwykłym, chamskim bucem", pisali. Zachowanie Bartka rzeczywiście wzbudza wątpliwości. Chłopak ostro krytykuje swoją partnerkę, a do innych uczestniczek odnosi się grubiańsko.

Bartek i Luiza są najbardziej wybuchową parą 8. edycji "Hotelu Paradise"Bartek i Luiza są najbardziej wybuchową parą 8. edycji "Hotelu Paradise"Źródło: kadr z programu
d2orn78
d2orn78

Program "Hotel Paradise" niezmiennie wywołuje spore emocje u widzów. Produkcja doskonale wie, jak podkręcić atmosferę i że to właśnie dramy nakręcają oglądalność. W obecnie trwającej, ósmej edycji, zastosowano podobny zabieg jak w siódmej. Wybrano jednego uczestnika, którego zachowanie wzbudza niesmak i skoncentrowano się na momentach, które eksponują jego najgorsze cechy.

W ten sposób w poprzednim sezonie czarnym charakterem stał się Roch, a w tym Bartek. O ile jednak Rocha dało się lubić i zgromadził pewną grupę kibicujących mu fanów, o tyle Bartek jest już skrajnie antypatyczną postacią. Trudno ocenić, czy jest taki naprawdę, czy to kwestia montażu, czy może za bardzo dał się ponieść grze. Fakt jest jednak taki, że widzowie na Instagramie mają dość jego zachowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudia El Dursi na kilka tygodni opuszcza Polskę. Co z dziećmi?

W programie Bartek od pewnego czasu jest w parze z Luizą. Dziewczyna deklaruje, że lubi Bartka, a po jej zachowaniu można wnieść, że być może chciałaby stworzyć z nim coś więcej niż przyjacielską relację. Problemem jest jednak postępowanie Bartka, które określić można jednym słowem: chamskie.

d2orn78

Bartek nie liczy się z uczuciami swojej partnerki i bez ogródek ją krytykuje. Gdy ta próbuje z nim porozmawiać, by przestał sprawiać jej przykrość, on natychmiast się złości, zarzuca jej niedojrzałość i wypomina, że nigdy nie była w stałym związku, więc nic nie wie o relacjach. I choć twierdzi, że Luiza "nie potrafi przyjąć krytyki", sam obraża się na każde zwrócenie uwagi i zaczyna być opryskliwy.

Widzowie mają dość zachowania Bartka z "Hotelu Paradise"

Produkcja "Hotelu Paradise" zamieściła fragment jednej z kłótni tej wybuchowej pary. Zaczęło się od tego, że Luiza próbowała wyjaśnić Bartkowi, że jego krytyczne uwagi sprawiają jej przykrość. - Ciągle jestem zła, niewystarczająca. We wszystkim jestem ch....a, ch....o robię makijaż, ch....o gotuję... Ciągle na mnie narzekasz - mówiła.

Bartek nie przyjął tego najlepiej. - To po co obiecujesz rzeczy, a potem tego nie robisz? - odparował.

d2orn78

Luiza nie dawała za wygraną: - Cały czas przekraczasz jakieś moje granice - kontynuowała. - Bo ty masz granice, wiesz na jakim poziomie... jeden. To jest twoja granica. Każdy ją przekroczy - podsumował partnerkę.

Fani programu dali upust swoim emocjom pod postem. "Bartek - najbardziej toksyczny uczestnik wszystkich edycji. Luiza, uciekaj!", "Nie jesteś szczery, tylko jesteś zwykłym chamskim bucem. Ja nie wiem, jak ona dalej może kontynuować taką relację", "Szczerość a bezczelność to dwie różne rzeczy. Bartka nie mogę słuchać przez to, jak odzywa się do dziewczyn. Każda jego wypowiedź to obrażanie dziewczyn. Przykre!", pisali.

Luiza, która często ma dość zachowania Bartka, powtarzała już niejednokrotnie, że ma dość tej relacji i chce ją zakończyć. Za każdym razem jednak wracała. Warto dodać, że sama nie jest najbardziej lubianą osobą wśród uczestników, a do tego zamknęła się na relację z Bartkiem i nie jest otwarta na budowanie nowych znajomości. Być może kurczowe trzymanie się przekraczającego jej granice Bartka podyktowane jest strachem przed odpadnięciem z programu. A może po prostu chodzi o emocje.

d2orn78

Warto też dodać, że Luiza nie jest jedyną osobą, której Bartek sprawia przykrość. Po tym, jak Dominika postanowiła zakończyć z nim relację na początku sezonu, przez kilka dni jej dogryzał. Teraz do Hotelu weszła nowa uczestniczka Ola, którą Bartek ocenił na "10 na 10". Mimo to już zdążył pokazać jej swoją nieprzyjemną stronę.

W 52. odcinku podcastu "Clickbait" rozwiązujemy "Problem trzech ciał" Netfliksa, zachwycamy się "Szogunem" na Disney+ i wspominamy najlepsze seriale 2023 roku nagrodzone na gali Top Seriale 2024. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2orn78
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2orn78