Trwa ładowanie...

"Hotel 52": Zupełnie odmieniona Kaja Paschalska

Share
"Hotel 52": Zupełnie odmieniona Kaja Paschalska
Źródło: Telewizja Polsat
d4tf0yq

Do *"Hotelu 52" przychodzi Bożena (Kaja Paschalska) z synem Antkiem. Chłopiec pisze wypracowanie szkolne o swoim wujku – Jakubie Gwieździe (Paweł Tomaszewski) – który jest...menadżerem hotelu. Jak się okazuje, Kuba tak przedstawił się swojej koleżance z kursów maturalnych.*

W Hotelu 52 zjawia się również Łukasz Paprotka (Rafał Zawierucha) – coach, który został wynajęty, rzekomo, przez Kosińskiego (Lech Mackiewicz), aby pomóc managmentowi hotelu naprawić relacje z pracownikami. De facto to Michał (Rafał Królikowski) w tajemnicy zatrudnił Paprotkę, aby kontrolować pracę Iwony (Magdalena Cielecka).

d4tf0yq

Tymczasem Iwona i Michał dowiadują się o zwolnieniu Artura (Artur Kwiatkowski) od Kai (Marieta Żukowska). Iwona jest zła na Natalię. Igor (Kamil Kula) odbiera z lotniska wracającą z Francji, Julkę (Justyna Wasilewska). Przeprowadza z nią szczerą rozmowę, podczas której informuje dziewczynę, że spotyka się z kimś i muszą się rozstać. Julka jest załamana.

Igor rozmawia z Marzeną (Aleksandra Popławska) o swoich uczuciach, mówi jej, że zerwał z Julką. Do Marzeny dociera fakt, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Aśka (Monika Mrozowska) postanawia ujawnić przed Arturem swoje prawdziwe uczucie do niego. Artur nie chce jednak zmieniać przyjacielskiego układu między nimi. Aśka czuje się upokorzona.

d4tf0yq

Emisja 10 odcinka czwartej serii "Hotelu 52" 3 listopada o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:

d4tf0yq

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d4tf0yq

Podziel się opinią

Share
d4tf0yq
d4tf0yq