Trwa ładowanie...
05-09-2013 17:15

"Hotel 52": Wielki powrót telewizyjnego hitu

"Hotel 52": Wielki powrót telewizyjnego hituŹródło: Polsat
d3th5g0
d3th5g0

Na liczne prośby widzów Telewizja Polsat postanowiła kontynuować serialowy hit ostatnich lat, czyli *"Hotel 52". Co zobaczymy w 7. sezonie produkcji?*

Lamparska znów do wzięcia
Marta (Magdalena Lamparska) i Artur (Krzysztof Kwiatkowski)
wychodzą z sądu. Górski pociesza przyjaciółkę. Przed chwilą sąd orzekł rozpad małżeństwa Marty i Kuby (Paweł Tomaszewski). Recepcjonistka jest załamana – nie tak wyobrażała sobie swoją przyszłość u boku bell boya. Marzyła o miłości na dobre i na złe. Artur, który na prośbę Marty specjalnie przyleciał ze Stanów, zeznawał podczas rozprawy. Nie opowiedział się po żadnej ze stron. Dzięki temu cała sprawa szybko się zakończyła. Marta przyznaje, że oboje z Kubą są winni za rozpad ich małżeństwa. Artur przypomina, że olbrzymi wkład miały także teściowe… Obecnie Kuba mieszka w Anglii. Artur załatwił mu tam pracę w hotelu.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

d3th5g0

Karolak jednak usidlony!
W Hotelu 52 melduje się załoga z kapitanem Andrzejem Radeckim (Tomasz Karolak) na czele. Okazuje się, że Radecki obchodzi dziś 40-ste urodziny. Ekipa (Katarzyna Skoniecka, Karina Seweryn, Maciej Jachowski, Maciej Beczek) pamiętała o tym. Wszyscy składają życzenia pilotowi. Jest też szampan. Panuje wesoła atmosfera. Uradowany Radecki zaprasza zespół na miasto w ramach przyjęcia urodzinowego. Okazuje się jednak, że każdy ma już plany na wieczór. Andrzej jest niepocieszony – nie chce samotnie spędzać urodzin. Radecki po rozpakowaniu walizki natychmiast sięga po telefon. Postanawia podzwonić po byłych kochankach, aby umówić się na urodzinowego drinka. Niestety, okazuje się, że każda z nich prowadzi ustatkowane życie. Zdenerwowany Radecki postanawia samotnie napić się w restauracji hotelowej. Tam przypadkiem spotyka Izę (Katarzyna Kołeczek), byłą kochanką, z 2,5-letnim synkiem Maksem (Eryk Praśko). Rozmowa nie przebiega w przyjemnej atmosferze, Iza nie wspomina za dobrze bawidamka i wiecznego kawalera. Wkrótce
okaże się, że łączy ją z Andrzejem… dziecko. Max to syn Radeckiego. Został poczęty krótko przed rozstaniem Izy i Andrzeja. Odkrycie zaskoczy pilota. Czy będzie to przełomowy moment w jego życiu, który odmieni jego podejście do życia i świata?

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

d3th5g0

Nowy sezon, nowe porządki
Podczas nieobecności Natalii (Laura Samojłowicz), która przebywa w Stanach, Tomasz (Filip Bobek) pełni obowiązki głównego menedżera. Świetnie odnajduje się w tej roli. Obawia się jednak, że personel hotelowy obmawia go za plecami. Robi wszystko, aby nikt nie posądził go o panoszenie się. Za ladą recepcji Hotelu 52 - jak do tej pory - stoją Sara (Klaudia Halejcio) i Marta (Magdalena Lamparska). Puste miejsce po Kubie zajmuje Sebastian (Amin Bensalem) – sympatyczny, ale nieco nieporadny bell boy. Tomasz korzysta z obecności Artura (Krzysztof Kwiatkowski) w Hotelu 52 i przedstawia swoją kandydaturę na stanowisko menedżera. Ma kilka innowacyjnych pomysłów. Obiecuje przesłać Natalii biznesplan na najbliższe trzy lata. Po pracy Sara i Tomasz udają się do nowo otwartego klubu Check-in, znajdującego się w pobliżu Hotelu 52. Tam spotykają Lucy (Lucyna Malec), Sebastiana, Roberta (Jakub Mazurek), Leszka (Jakub Wieczorek), Kasię (Katarzyna Sawczuk) i Łukasza (Maciej Musiał). Personel zebrał się w pubie, aby
zakomunikować Tomaszowi, iż trzymają kciuki za to, aby został menedżerem Hotelu 52. Uważają, że idealnie będzie nadał się do tej roli. Konsjerż jest zaskoczony. Nie spodziewał się takiego poparcia.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

d3th5g0

Kolejne kłody z życiu Iwony i Andrzeja
Iwona (Magdalena Cielecka) i Andrzej (Marek Bukowski) przebywają nad morzem. Wciąż próbują rozkręcić wspólny interes, niestety okazuje się, że otwarcie pensjonatu wymaga olbrzymiego nakładu pieniędzy. Wszystkie oszczędności zostały już wydane, a pensjonat wciąż wymaga remontu. Sytuacja przedstawia się dramatycznie. Na domiar złego do Andrzeja stale ktoś wydzwania z zastrzeżonego numeru. Iwona nie podejrzewa, że mąż zapożyczył się na duże sumy u starego znajomego z niechlubną przeszłością… Andrzej rozmawia przez telefon z Igorem (Kamil Kula). Nagle przed Wysockim wyrasta Aleksander (Peter J. Lucas). Okazuje się, że to od niego pożyczył pieniądze na rozkręcenie pensjonatu. Z powodu nieustannych problemów finansowych Andrzej wciąż nie zwrócił pożyczki. Aleksander zaczyna się niecierpliwić. Grozi Wysockiemu, że jeśli nie otrzyma miliona złotych, Andrzej gorzko tego pożałuje… Między Iwoną a Andrzejem stale dochodzi do spięć. Oboje nie potrafią sobie poradzić z narastającymi problemami. Dodatkowo Iwona nieustannie
jest myślami przy Igorze. Boi się, że jako samotnie wychowujący ojciec nie poradzi sobie trudami życia codziennego.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

d3th5g0

Kamil Kula wraca do „Hotelu 52”
Od narodzin Krzysia (Kacper Janik) Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje chłopca. Matka dziecka, Marzena (Aleksandra Popławska), po porodzie wpadła w głęboką depresję i odrzuciła syna. Nie mogąc porozumieć się z ukochaną, Igor opuścił Niemcy. Zabrał ze sobą Krzysia. Zamieszkał u rodziców w Sopocie. Codzienne obcowanie z apodyktyczną matką (Magdalena Cielecka) powoduje, że Igor postanawia wziąć życie w swoje ręce – razem z chłopcem przeprowadza się do Warszawy. Swe pierwsze kroki kieruje w stronę Hotelu 52. Ma nadzieję, że uda mu się tutaj zahaczyć. Na gwałt potrzebuje pracy. Rozmawia z Tomaszem (Filip Bobek). Konsjerż czuje presję ze strony personelu – zostawić samotnego ojca z dzieckiem? Dzwoni do Artura (Krzysztof Kwiatkowski), aby przedyskutować sprawę zatrudnienia Igora.

Lucy (Lucyna Malec) użala się nad losem Igora. Jola (Magdalena Stużyńska-Brauer) z kolei obiecuje wsparcie w razie potrzeby. Marta (Magdalena Lamparska) oferuje Igorowi swoją pomoc w uprzątnięciu mieszkania Iwony i Andrzeja (Marek Bukowski). W długo nie zamieszkałym mieszkaniu panuje bałagan. Ponadto proponuje, że w razie konieczności z przyjemnością zaopiekuje się Krzysiem – za wszelką cenę próbuje wynaleźć dla siebie kolejne zajęcia, aby zająć czymś głowę. Samotność i roztrząsanie przeszłości nie wpływają pozytywnie na nastrój Marty.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

d3th5g0

Tomasza dosięga przeszłość
W Hotelu 52 pojawia się prywatny detektyw (Wojciech Brzeziński). Od razu udaje się do stanowiska konsjerża. Pokazuje Tomaszowi (Filip Bobek) zdjęcie Marii (Weronika Rosati) – byłej ukochanej, która złamała serce konsjerżowi. Dopytuje się, czy Maria ostatnio się z nim kontaktowała. Detektyw na polecenie jej męża próbuje odnaleźć kobietę, która zniknęła bez śladu. Prosi o kontakt, gdyby się odezwała. Tomasz jest poruszony. Wracają wspomnienia… Ostatni raz widział Marię rok temu. Tomasz opowiada Sarze (Klaudia Halejcio) o wizycie detektywa Haberskiego. Recepcjonistka dopytuje, dlaczego Tomasz tak bardzo przeżywa sprawę zaginięcia byłej. Konsjerż odczytuje to jako zazdrość. Tłumaczy, że obawia się, iż z Marią może faktycznie dzieje się coś niepokojącego. Zapewnia jednocześnie, że sprawy z Marią dawno już zakończył.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

Emisja 1. odcinka z 7. serii *"Hotelu 52" 5 września o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.*

d3th5g0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3th5g0