"Hotel 52": Szósty sezon bez Magdy Cieleckiej
Fani Magdaleny Cieleckiej (40 l.) będą rozgoryczeni. Aktorka, która wcielała się w jedną z głównych ról w serialu „Hotel 52”, zniknie z ekranów. Teraz historia będzie kręcić się głównie wokół Laury Samojłowicz (27 l.) i nowych bohaterów.
''Hotel 52'' bez Cieleckiej
Jak udało nam się dowiedzieć, w nowej transzy serialu Cielecka pojawi się na ekranie tylko kilka razy.
Głównym powodem tej sytuacji jest gaża aktorki. Za każdy odcinek serialu zgarniała ona aż 10 tys. zł. „Hotelowi 52” znacznie obcięto budżet, a gwiazda należała do najdroższych aktorów w obsadzie, więc produkcja postanowiła z niej zrezygnować.
[
]( http://www.fakt.pl )
''Hotel 52'' bez Cieleckiej
Jednak Cielecka nie zostaje na lodzie. Fani aktorki od września będą mogli podziwiać ją w nowym sezonie „Czasu honoru”, gdzie zagra komunistyczną urzędniczkę. Fani Magdy mogą zatem otrzeć łzy!
[
]( http://www.fakt.pl )
Cielecka w ''Czasie honoru''
Akcja kolejnego sezonu "Czasu honoru" będzie działa się w powojennej Warszawie. W serialu ponownie zobaczymy: Jakuba Wesołowskiego, Jana Wieczorkowskiego, Antoniego Pawlickiego i Macieja Zakościelnego.
Scenarzystka hitu TVP zdradziła jednak, że zobaczymy także nowych bohaterów. Oprócz Magdy Cieleckiej pojawią się, m.in. Jan Frycz i Adam Woronowicz.
[
]( http://www.fakt.pl )