Trwa ładowanie...

"Hotel 52": Fraszyńska i Gąsowski autorami poradnika małżeńskiego

Share
"Hotel 52": Fraszyńska i Gąsowski autorami poradnika małżeńskiego
d3qtis4

W *"Hotelu 52" zjawi się dosyć nietypowe małżeństwo – Grażyna i Mariusz Jabłońscy (Jolanta Fraszyńska i Piotr Gąsowski), autorzy poradnika „Idealna para”. Wkrótce wyjdzie na jaw, że ich idealny związek jest utrzymywany wyłącznie na potrzeby medialne.*

Już na pierwszy rzut oka związek Grażyny i Mariusza nie będzie wydawał się aż tak idealny, jakby mógł to sugerować tytuł ich wspólnej pracy – poradnika małżeńskiego „Idealna para”. Podczas rejestracji małżonkowie poproszą o osobne pokoje, co wprawi w podejrzenia Damiana (Krystian Kukułka), wręczającego klucze do pokoi.

Wkrótce okaże się, że Jabłońscy są po rozwodzie, co skrzętnie ukrywają przed światkiem wydawniczym. Nieustannie spotykają się i rozstają z nowo poznanymi partnerami. Podczas spotkania promującego książkę, organizowanego w restauracji Hotelu 52, będą jednak udawać, że żywią względem siebie nadal żywe emocje.

d3qtis4

Po spotkaniu autorskim Grażyna przedstawi Mariuszowi swojego nowego przyjaciela Adriana (Marek Kaliszuk). Jabłoński będzie zazdrosny o nowego amanta żony - ku wielkiej uciesze Grażyny. Szczególnie słysząc zza ściany, jakimi pieszczotami się obdarzają. Z pomocą strapionemu małżonkowi przyjdzie… Lucy (Lucyna Malec). Jako trzykrotna rozwódka postanowi dać Jabłońskiemu kilka „mądrych” rad.

Zapraszamy do Polsatu już 8 marca br. o 21.00!

d3qtis4

Podziel się opinią

Share
d3qtis4
d3qtis4