"Hotel 52": Czy hotel jest nawiedzony?

"Hotel 52": Czy hotel jest nawiedzony?
Źródło zdjęć: © Polsat

17.11.2011 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż Halloween jest już za nami, w *"Hotelu 52" widzowie będą świadkami seansu spirytystycznego. Czy uda się przywołać jakiegoś ducha? Co na to pracownicy hotelu? Czy jeden z nich dowie się ważnych informacji dotyczących swojego zdrowia?*

Choć wiara w siły nadprzyrodzone jest prywatną sprawą każdego człowieka, istnieją jednak fakty, którym trudno zaprzeczyć. Kiedy pewnego dnia w hotelu zjawia się skromny bibliotekarz Tobiasz Mamejko, nikt nie podejrzewa, że pod pozorem szukania śladów po swoich dziadkach, którzy spędzili tu jedną noc w sierpniu 1939 roku, wywoła siły nieczyste. Zjawia się w hotelu, rzekomo po śladach babci, która spędziła tu z dziadkiem noc w sierpniu 1939 roku.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

Jak się okaże, jego podróż nie ma charakteru sentymentalnego, jak utrzymuje Mamejko, lecz jest nastawiona na zysk – z pomocą sił nadprzyrodzonych Tobiasz chce się szybko wzbogacić. Dla Lucy, która niejedno już w życiu przeżyła, obcowanie z duchem będzie okazją do zadania mu kilku pytań, dla reszty pracowników hotelu – będzie to nauczka, że nie każdy gość jest tym, na kogo wygląda...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

Dobrej wiadomości może spodziewać się Artur. Jego treningi nie poszły na marne. Kiedy zobaczył samochód leżący w rowie, i podejrzewając, że w środku może znajdować się Natalia, nie wahał się ani chwili, żeby pobiec w jego stronę – niepomny na wskazania lekarza: żyć bez wysiłku i bez stresu. Zmęczenie i stres, które skumulowały się w tej jednej chwili, nie zabiły jednak Artura, lecz sprawiły, że pokonał chorobę.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

Badania, które przeszedł po wypadku są jednoznaczne: Artur jest zdrowy! Profesor Ciszewski nie ma co do tego wątpliwości: "Będzie się pan cieszył życiem. Pana kondycja jest najlepszym dowodem, że biologia poradziła sobie z problemem. Mówiąc szczerze, gdyby było inaczej, nie przeżyłby pan wypadku pani Lipskiej". Artur jest oniemiały z wrażenia.

Emisja 12 odcinka "Hotelu 52" już dziś o godzinie 21.00.

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także