Trwa ładowanie...

Kultowy polski lektor wziął udział w hot16challenge2. "Rapował Tomasz Knapik"

"Rap to nie moja bajka" – zaczyna Tomasz Knapik swoją zwrotkę. Podjął się wyzwania, które ma na celu zebranie pieniędzy dla pracowników polskiej służby zdrowia.

Share
Kultowy polski lektor wziął udział w hot16challenge2. "Rapował Tomasz Knapik"Źródło: ONS
d22fnn3

Tomasz Knapik, który został nominowany do wyzwania hot16challenge2 przez Krystynę Czubównę, postanowił przyłączyć się do zabawy. Napisał kilka wersów i przeczytał je swoim charakterystycznym głosem. "Rap to nie moja bajka, lecz po krótkiej walce postanowiłem rapować […] cel jest bardzo ważny: pomoc dla medyków. Rząd się nie popisał, trzeba pomocników".

Co to jest #Hot16Challenge2?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo. W ten sposób zachęcają fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia. Do tej pory zebrano już ponad 2,6 mln zł.

d22fnn3

Zadaniem osób biorących udział w akcji jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

d22fnn3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22fnn3
d22fnn3