Trwa ładowanie...

"Hot or Not 3": Kasia Cerekwicka, Tomasz Jacyków oraz Jacek Stachurski w jury programu

"Hot or Not 3": Kasia Cerekwicka, Tomasz Jacyków oraz Jacek Stachurski w jury programuŹródło: Viva Polska
d5hqtra
d5hqtra

Jedną z nowości wiosennej ramówki Viva Polska będzie trzecia edycja programu „Hot or Not ”. Uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury w składzie Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

„Hot or Not” to program typu talent show. Do każdej edycji spośród setek kandydatów wybieranych jest kilkudziesięciu najciekawszych uczestników, którzy rywalizują ze sobą w kolejnych odcinkach. W trakcie kolejnych odcinków będą musieli zaprezentować swoje umiejętności, a także pokazać się z jak najlepszej strony i zyskać uznanie jurorów. W ręce dwóch osób, które zrobią to najlepiej – chłopaka i dziewczyny – trafią główne nagrody pieniężne. Dodatkowo jeden z uczestników trzeciej edycji „Hot or Not” może otrzymać propozycję stażu prezenterskiego, jeśli uda mu się przekonująco zaprezentować swój potencjał do roli VJa Vivy.

Na co będą stawiać jurorzy? Jak twierdzi Tomasz Jacyków: „Bardzo istotne w moim ocenianiu będą: uroda, sylwetka, szarm czyli wyczucie stylu i gustu, barwa i tembr głosu. Będę doszukiwał się takich cech charakteru jak: inteligencja, otwartość, umiejętność słuchania, łatwość posługiwania się językiem polskim - patrz: żeby język giętki powiedział to, co pomyśli głowa.”

d5hqtra

Jacek Stachursky dodaje: „To już trzecia edycja programu, dlatego wszyscy uczestnicy powinni wiedzieć, czego się po nim spodziewać. Ostra rywalizacja powinna udzielić się wszystkim od samego początku, bo zamierzam być jurorem wymagającym. Uczestnikom polecam dobre przygotowanie. Spodziewajcie się nieprzewidywalnego!” – komentuje Jacek Stachurski.

„Jestem niezwykle podekscytowana, że wreszcie to ja będę mogła oceniać, nie będąc ocenianą przez innych. Moje oko potrafi wyłapać niejeden talent a z racji tego, że jestem kobietą, przypuszczam, że najbardziej pobłażliwa będę jednak dla dziewczyn (wybaczcie chłopaki, Was zostawiam Tomkowi!). Największy nacisk będę kłaść na osobowość, przebojowość, umiejętność komunikacji i styl bycia! Drżyjcie wszyscy!” – ostrzega Kasia Cerewicka.

„Hot or Not” to lokalna wersja formatu, który oryginalnie wyprodukowała Viva w Niemczech. Dwie pierwsze edycje polskie cieszyły się dużą popularnością, a na każdy z castingów stawiło się po kilkuset kandydatów, spośród których jury wybierało najlepszych uczestników. Nagrodą za udział w programie był staż prezenterski. Natalia Jakuła – prowadząca w Viva Polska m.in. „Viva Night Spot” – wygrała pierwszą edycję programu i dzisiaj jest jedną z ulubionych prezenterek widzów Vivy.

d5hqtra

[

Erotyczna przeszłość Joanny Krupy ]( http://teleshow.pl/gid,13101910,img,13102011,kat,1024835,title,Joanna-Krupa-wystapila-w-erotycznym-filmie-Snoop-Dogga,galeria.html )
[

Co robiła Edyta Herbuś zanim stała się sławna? ]( http://teleshow.pl/gid,13026069,img,13026107,kat,1024837,pid,92,title,Co-robila-Edyta-Herbus-zanim-stala-sie-slawna,galeria.html )
[

10 lat od tragicznej śmierci prezentera „5-10-15” ]( http://teleshow.pl/gid,13090110,img,13091159,kat,1024837,title,10-lat-od-tragicznej-smierci-prezentera-5-10-15,galeria.html )
[

Młynarska rozebrała się na wizji! ]( http://teleshow.pl/gid,13101775,img,13101797,kat,1024835,title,Mlynarska-rozebrala-sie-do-pracy,galeria.html )

d5hqtra
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5hqtra