Trwa ładowanie...

"Hot & Heavy" - TLC wypuszcza reality show o miłości otyłych kobiet. Opinie są podzielone

Amerykańska stacja TLC podjęła decyzję o wyprodukowaniu reality show "Hot & Heavy", które bardzo szybko zostało uznane za kontrowersyjne. W programie wezmą udział mężczyźni, którzy "preferują kobiety o dużych rozmiarach".

"Hot & Heavy" - TLC wypuszcza reality show o miłości otyłych kobiet. Opinie są podzieloneŹródło: Youtube.com
d3x9ktn
d3x9ktn

Stacja TLC poprzez reality show "Hot & Heavy" chce przyjrzeć się "relacjom mieszanej wagi" i mężczyznom, którzy wolą kobiety cięższe od siebie. Na początku wezmą udział 3 pary. Widzowie zobaczą, jak zakochani radzą sobie z opinią innych na swój temat oraz jak podchodzą do tematu rodzina i przyjaciele, którzy w dużej mierze są sceptycznie nastawieni.

- Jesteśmy tylko dwojgiem ludzi o różnych rozmiarach i nie sądzę, żeby to było złe - mówi Ricardo, chłopak Adrianny. Z kolei Rusty nie miałby nic przeciwko, gdyby Kristin, jego partnerka, była trochę większa.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Krystian Zięć

Pojawiły się już negatywne komentarze nt. nowego programu. Zdaniem internautów "Hot & Heavy" będzie promować opinię, że otyłość nie jest czymś złym, a zamiast tego powinno się pomóc im zrzucić wagę. Są też zwolennicy programu, którzy uważają, że każdy ma prawo cieszyć się życiem i nie ma w tym nic złego, że kogoś pociągają osoby z większą masą ciała.

d3x9ktn

Emisja "Hot & Heavy" w amerykańskim TLC od stycznia 2020 r.

d3x9ktn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x9ktn