Hit TVN znika z anteny. Stacja szykuje nowy program

TVN rezygnuje ze "Szkoły"
TVN rezygnuje ze "Szkoły"
Źródło zdjęć: © materiały prasowe

26.11.2020 19:06, aktual.: 02.03.2022 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Szkoła" zadebiutowała w telewizji w 2014 roku. Jednak po sześciu latach przyszedł czas na zmiany. Okazało się, że stacja TVN nie planuje kontynuacji projektu.

"Szkoła" to popularny serial scripted-docu, który był kierowany przede wszystkim do młodzieży. Program opowiadał o losach różnych uczniów. Stałą rolę odgrywali w programie nauczyciele, w których wcielali się krakowscy aktorzy teatralni.

TVN zdecydował się jednak zakończyć "Szkołę" na 13. sezonie. Bogdan Czaja, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznał, że TVN "nie zaniedba widowni, która oglądała ten program".

"Szkoła" znika z TVN-u. Co będą oglądać młodzi widzowie?

"Rzeczywiście, kończący się sezon 'Szkoły' będzie ostatnim, już jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu produkcji. Nie będzie bezpośredniej zamiany na inny program w tym samym paśmie - ostatnio 'Szkołę' pokazywaliśmy o 16.15 - ale na pewno nie zrezygnujemy z inwestycji w Siódemkę ani nie chcemy zaniedbać młodej widowni, która oglądała ten serial" - stwierdził zastępca dyrektora programowego TVN

Bogdan Czaja zdradził również, że "Siódemka w najbliższych sezonach będzie rozwijać prime-time". "Zależy nam też na zatrzymaniu widzów przez cały rok, nie tylko wiosną i jesienią. Dlatego na przykład w styczniu i lutym chcemy utrzymać emisję obu codziennych seriali - 'Brzyduli' i 'Zakochanych po uszy".

TVN pracuje nad nowymi programami dla młodych widzów. Zastępca dyrektora dodał jednak, że ich emisja raczej nie odbędzie się wiosną.

Zobacz także: Powrót do szkoły? Minister zdrowia mówi o planach od 18 stycznia

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także