Hit Polsatu z udziałem Renaty Kaczoruk! Kto będzie jej partnerem?

Hit Polsatu z udziałem Renaty Kaczoruk! Kto będzie jej partnerem?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

23.12.2017 21:41, aktual.: 01.03.2022 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polsat już zaplanowała emisję 8 edycji "Tańca z gwiazdami" na marzec 2018 roku. W styczniu ma pojawić się oficjalna lista uczestników programu. Jednak w mediach pojawiają się pierwsze informacje o uczestnikach, którzy wezmą udział w kolejnym sezonie show. Jak donosi "Fakt", jedną z uczestniczek ma zostać partnerka Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk.

– Zainteresowanie wiosenną edycją wśród celebrytów jest naprawdę duże. Organizatorzy dopinają jeszcze szczegóły obsady, ale występ Renaty jest już pewny – informuje Fakt.pl. – Renia jest bardzo podekscytowana i liczy na świetną przygodę - dodaje informator serwisu związany z produkcją programu.

Kaczoruk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. W modelingu osiągnęła wiele, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Teraz będzie próbowała swoich sił ponownie w telewizji. Jej występ w show "Azja Express" nie sprawił, że jej kariera spektakularnie się rozwinęła, stalo się wręcz odwrotnie. Nadzieja leży w występie w "Tańcu z gwiazdami", być może lepiej zaprezentuje się szerokiej publiczności i przestanie być kojarzona wyłącznie jako kapryśna modelka oraz "dziewczyna Kuby Wojewódzkiego"?

Ciekawe kto zostanie jej tanecznym partnerem...czy macie swojego faworyta do tej roli?

Ósma edycja „Tańca z gwiazdami" pojawi się na antenie Polsatu już 1 marca, a oficjalną listę uczestników i ich trenerów poznamy w styczniu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także