"Hit, hit, hurra": znamy nazwiska wszystkich jurorów

"Hit, hit, hurra": znamy nazwiska wszystkich jurorów
Źródło zdjęć: © AKPA

19.08.2016 08:48, aktual.: 19.08.2016 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przypomnijmy, że uczestnikami programu są dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. Zaśpiewają największe polskie i zagraniczne przeboje, a jury oceni występy. W show nie będzie cotygodniowej eliminacji ani krytyki. W odcinkach zaplanowano także duety z gwiazdami muzyki z Polski i z zagranicy. Casting na jurorów nowego dziecięcego talent-show Jedynki jest już zakończony.

W ich gronie znalazł się dziennikarz muzyczny, Hirek Wona. Od wielu lat jest związany z radiową Trójką, współpracował także z RMF FM, jest także współautorem książek poświęconych muzyce rozrywkowej, jak "Dusza, rytm, ciało. Leksykon muzyki r&b soul" czy "Rap, dance & techno". Widzowie jednak mogą kojarzyć go najbardziej z "Teleexpressu", w którym w latach 1991-2006 wraz z Markiem Sierockim prowadził krótki blok muzyczny.

Kolejnym jurorem jest Bartek Caboń. To absolwent wokalistyki Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie, trener wokalny, muzyk, producent i aranżer. Caboń prowadzi własną firmę oferującą grupowe i indywidualne treningi wokalne i lekcje śpiewu.

Skład jury dopełnia Edyta Górniak. Warto dodać, że tylko ona nie musiała przechodzić castingu. TVP zwróciła się do niej z bezpośrednią propozycją i, jak podaje portal wirtualnemedia.pl, wokalistka podpisała już kontrakt.

Wszystko wskazuje więc na to, że premiera "Hit, hit, hurra" odbędzie się zgodnie z planem. Przygotowania idą pełną parą, a młodzi uczestnicy już ćwiczą swoje występy pod okiem trenerów wokalnych. Telewizja Polska nie wybrała jeszcze tylko prowadzącego show. Kto nim zostanie i czy będzie to, jak podawała prasa, Katarzyna Sowińska? Przekonamy się już 7 września na antenie Jedynki.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także