Trwa ładowanie...
17-08-2016 12:05

"Hit, Hit, Hurra": nowe dziecięce talent-show w TVP1

"Hit, Hit, Hurra": nowe dziecięce talent-show w TVP1Źródło: mat. prasowy
d2tqz0h
d2tqz0h

"Hit, Hit, Hurra" to talent-show muzyczne, w którym wezmą udział dzieci w wieku od 6 do 17 lat. Co ciekawe, program ma podobne założenia do kultowego już "Od przedszkola do Opola". Uczestnicy będą śpiewać piosenki z pierwszych miejsc list przebojów i wystąpią wraz z ulubionymi wykonawcami. Z tą różnicą, że w "Hit, Hit, Hurra" w grę wchodzą duety nie tylko z polskimi, ale i zagranicznymi artystami.

Ich wykonania wprawdzie oceni profesjonalne jury, ale podobnie jak w "Od przedszkola..." (tam dzieci były nagradzane jednakowo) w programie nie będzie cotygodniowej eliminacji i krytyki.

Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, TVP wybrała już uczestników (zgłoszenia z próbkami swoich występów można było wysyłać do 10 sierpnia). Obecnie dzieci już rozpoczęły próby pod okiem trenerów wokalnych. Do ról jurorów i prowadzącego show natomiast wciąż trwają castingi.

d2tqz0h

Od czasów "Od przedszkola do Opola" widzowie mogli oglądać kilka talent-show z udziałem dzieci. "Mini szansa" (odpowiednik "Szansy na sukces"), "Mali giganci", "Aplauz, Aplauz!" czy "Super dzieciak". Najnowszy format, "Hit, Hit, Hurra" to autorski pomysł Marcina Perzyny, który współpracował z TVP m.in. nad festiwalem w Opolu. Program będzie realizowała jego firma Festival Group.

Premiera dziecięcego show planowana jest już na 7 września. Później Jedynka będzie go nadawać w środowe wieczory o 20.30. Jak wypadnie na tle podobnych programów i czy okaże się hitem? Przekonamy się niebawem.

Zobacz także: Bohosiewicz o "Małych Gigantach": "Dzieci od początku są w rywalizacji, nawet pod blokiem"

d2tqz0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tqz0h