Trwa ładowanie...

"Herkules" i "Szef" na ekranach kin sieci Multikino

"Herkules" i "Szef" na ekranach kin sieci Multikino
d2fdwvs
d2fdwvs

Już 25 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: *"Herkulesa" z Dwaynem Johnsonem, w reżyserii Bretta Ratnera („X-Men: Ostatni bastion”) oraz komedię pt. "Szef" Jona Favreau („Iron Man”), który wciela się także w głównego bohatera. W filmie zobaczymy m.in.: Scarlett Johansson, Roberta Downeya Jr. i Dustina Hoffmana.*

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Dwayne Johnson)
, syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (John Hurt) zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same. Za kamerą „Herkulesa” stanął Brett Ratner, reżyser takich hitów jak „X-Men: Ostatni bastion”, czy „Godziny szczytu”.

"Szef" to komedia w reżyserii Jona Favreau („Iron Man”), który gra także w filmie główną rolę. Wciela się w Carla Caspera (Jon Favreau), szefa kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Bohater podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Oliver Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Dustin Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół - pięknej kelnerki Molly (Scarlett Johansson), z którą romansuje, swojej byłej żony (Sofia Vergara) i jej obecnego partnera (Robert Downey Jr.). Wkrótce jego nowy projekt staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

d2fdwvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fdwvs