Trwa ładowanie...

"Hell's Kitchen": znamy zwycięzcę 6. edycji!

Wielki finał szóstej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" za nami! Uczestnicy walczyli o 100 tysięcy złotych i możliwość pracy z szefem Michałem Brysiem w "L'enfant Terrible". Znamy zwycięzcę!

"Hell's Kitchen": znamy zwycięzcę 6. edycji!Źródło: Facebook.com
d4iee26
d4iee26

W zadaniu eliminacyjnym najlepszy okazał się Michał Suchanowski. Mężczyzna jako pierwszy dostał się do finału, gdzie zmierzył się z Agnieszką. Finaliści mieli okazję pracować w "L'enfant Terrible" Michała Brysia. Najlepszy okazał się Michał i to on zgarnął 100 tysięcy złotych i pracę u szefa Brysia.

Suchanowski gotuje zawodowo od 18 lat. Ukończył technikum gastronomiczne o profilu technik/technolog żywienia zbiorowego. Doświadczenie zdobywał w restauracjach w Polsce oraz w Niemczech. Ma na koncie udział w różnych konkursach kulinarnych, m.in. był półfinalista olimpiady dla kucharzy, zajął drugie miejsce w konkursie na targach kulinarnych w Krakowie. Jest osobą niezwykle zorganizowaną i ambitną. Trenuje judo. Każdą wolną chwilę poświęca żonie oraz dwóm synom. Marzy o własnym lokalu gastronomicznym.
Sprawdź, gdzie i kiedy możesz obejrzeć powtórkę programu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia".

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
d4iee26
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iee26