Trwa ładowanie...

"Hell's Kitchen": Uczestniczka kłóci się z szefem Amaro! Jak to możliwe?

Share
"Hell's Kitchen": Uczestniczka kłóci się z szefem Amaro! Jak to możliwe?
Źródło: Polsat
d33a7wh

-_ Wynoś się do domu w tej sekundzie! Już! Wynocha! Spadaj w tej chwili!_- powiedział ostrym tonem Wojciech Modest Amaro, po tym jak odebrał Paulinie opaskę kapitana drużyny. Paulina niestety nie radziła sobie z powierzonym zadaniem i jej drużyna przez długi czas nie była w stanie wydać żadnego dania. Dziewczyna nie zamierzała jednak odpuścić.

- Liczyłam na to, że szef się ugnie i zostawi mnie na miejscu. Nie dam się wygonić. Mogę cały czas siedzieć i obierać ziemniaki, naprawdę bardzo mi na tym zależy - starała się przekonać szefa Paulina Kantak. Jednak próbując postawić na swoim, uczestniczka jeszcze bardziej rozwścieczyła szefa "Hell's Kitchen".

d33a7wh

- Piotr możesz wyprowadzić ją do domu?!- krzyknął do sous szefa Piotra Ślusarza. - Ja nie jestem tutaj frajerem, którego się oszukuje co pięć chwil. Wynoś się już! Wypad! - zakomunikował Paulinie i odszedł.

Czy polemika, w którą Paulina wdała się z szefem Amaro, zaważy na jej dalszym udziale w programie? Przekonamy się już 9 września o godzinie 20.00 w Polsacie!

(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)
d33a7wh

Podziel się opinią

Share
d33a7wh
d33a7wh