Rozrywka"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia": co Katarzyna Nosowska myśli o nowym szefie?

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia": co Katarzyna Nosowska myśli o nowym szefie?

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia": co Katarzyna Nosowska myśli o nowym szefie?
Źródło zdjęć: © Fot. Tomek Kamiński

22.08.2016 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Nosowska i Michał Bryś poznali się kilkanaście lat temu podczas pracy na planie m.in. klipów "Cztery pory" zespołu Hey i "Zoli" Kasi Nosowskiej. Do dziś wokalistka i nowy szef "Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia" mają ze sobą świetny kontakt, a artystka nie szczędzi mu komplementów.

- Michał jest jedną z tych osób, których poznanie będę rozpamiętywać z zachwytem, kiedy strudzona potężnie życiem zasiądę w bujanym fotelu otoczona wiankiem wnucząt. Zawdzięczamy mu jako artyści dopełnienie naszych piosenek absolutnie wspaniałymi klipami i tę działalność rozpoznawaliśmy długo jako wiodącą. Z resztą do dziś trudno nam powtórzyć ten rodzaj satysfakcji. Jakież było nasze zdziwienie, gdy po raz pierwszy ugościł nas w swojej autorskiej restauracji. Niezapomniany wieczór i Michał tak bardzo w swoim żywiole, pełen pasji, całkowicie jej dedykowany. Poza tym wielkie poczucie humoru - cecha której wyglądam u znajomych w pierwszej kolejności - wspomina Katarzyna Nosowska.

Przypomnijmy, że Michał Bryś jest szefem kuchni w "L'enfant Terrible", jednej z najbardziej cenionych obecnie restauracji w Warszawie. Jak Bryś poradzi sobie w roli piekielnego szefa? Będziemy się mogli przekonać już we wrześniu.

Obraz
© (fot. Fot. Krystian Szczęsny)
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także