WP
"Hell's Kitchen": Kim jest Michał Bryś - nowy prowadzący i zastępca Wojciecha Modesta Amaro?

"Hell's Kitchen": Kim jest Michał Bryś - nowy prowadzący i zastępca Wojciecha Modesta Amaro?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Już od września br. Michał Bryś poprowadzi 6. edycję "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". I choć nowy gospodarz kulinarnego show Polsatu może pochwalić się najważniejszymi wyróżnieniami w branży gastronomicznej (m.in. tytułem "Szefa Jutra 2016" przyznanym przez Gault&Millau - polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata), nie wszyscy wiedzą, że do niedawna był związany wyłącznie z show-biznesem.

Tylko nieliczni pamiętają, że Bryś przez 15 lat pracował w branży muzycznej i telewizyjnej. Jako reżyser, scenarzysta, producent i menadżer gwiazd udało mu się osiągnąć wiele sukcesów, zdobyć uznanie i pracować z najlepszymi. Na swoim koncie ma m.in. współpracę z zespołem Hey oraz Kasią Nosowską, Kasią Kowalską i grupą Perfect. Będąc u szczytu, porzucił jednak dotychczasowe zajęcie i rozpoczął karierę w branży kulinarnej.

WP

Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego Michał Bryś przed laty zdecydował się na rozstanie z show-biznesem i jak czuje się roli następcy szefa Wojciecha Modesta Amaro, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. Hell's Kitchen/Polsat)
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP