Trwa ładowanie...
d1rlpqu

HBO GO już dostępne dla wszystkich. Pierwszy miesiąc za darmo

Już od 26 marca polscy widzowie mogą zakupić dostęp do HBO GO bezpośrednio na stronie internetowej hbogo.pl. Serwis oferuje pełną kolekcję seriali i filmów HBO oraz lokalnych produkcji HBO Europe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
HBO GO przez miesiąc za darmo
HBO GO przez miesiąc za darmo (Materiały prasowe)
d1rlpqu

Od teraz, by korzystać z HBO GO nie trzeba mieć wykupionego pakietu telewizyjnego HBO. W ramach oferty widzowie znajdą wszystkie sezony seriali HBO, takich jak "Gra o tron", "Westworld"," "Wielkie kłamstewka" czy "Dolina Krzemowa", a także kultowych produkcji: "Seks w wielkim mieście", "Rodzina Soprano" czy "Prawo ulicy". Użytkownicy serwisu zyskają dostęp do lokalnych produkcji HBO Europe: polskich seriali "Wataha", "Bez tajemnic" i "Pakt".

Kinomani znajdą w serwisie HBO GO szeroki wybór filmów z najnowszymi hitami na czele, takimi jak "Spider-Man: Homecoming", "Auta 3", "Baby Driver" czy "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara".

d1rlpqu

- Usługi HBO są już wielkim sukcesem w Europie. Dalszy rozwój ma ułatwić dostęp do oferty HBO wszystkim wielbicielom seriali i filmów. Użytkownicy będą z pewnością usatysfakcjonowani naszą ofertą nowych, a także kultowych i wielokrotnie nagradzanych seriali, jak również bogatą ofertą filmów. Będziemy kontynuowali nasze zaangażowanie w lokalne produkcje – powiedział Hervé Payan, CEO HBO Europe.

Nowi użytkownicy, którzy zakupią dostęp bezpośrednio na stronie hbogo.pl, mogą przetestować HBO GO przez miesiąc bezpłatnie. Subskrypcja będzie opłacana kartą kredytową podawaną w trakcie procesu rejestracji. Koszt miesięcznej bezpośredniej subskrypcji HBO GO po bezpłatnym okresie promocyjnym to 29,90 złotych.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1rlpqu

Podziel się opinią

Share
d1rlpqu
d1rlpqu