HBO GO – jakie filmy warto obejrzeć (sierpień 2018)

HBO GO – jakie filmy warto obejrzeć (sierpień 2018)
Źródło zdjęć: © Youtube.com

31.07.2018 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HBO GO - nowe filmy na sierpień 2018. Sprawdź, co warto obejrzeć [wideo]

HBO GO - przeczytaj jakie filmy polecamy i obejrzyj zapowiedzi. Proponowane nowości filmowe przewidziane są na sieprień 2018 i będą dostępne online dla wszystkich użytkowników HBO GO.

„Widzę tylko Ciebie”

Gina w dzieciństwie uległa wypadkowi samochodowego, w wyniku którego zginęli jej rodzice, a ona sama straciła wzrok. Po latach pogodziła się ze swoim losem, zaczęła wieść normalne życie i wyszła za mąż. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy odkryto szanse na przywrócenie jej widzenia w jednym oku. Mąż Giny – James był w stanie przeznaczyć na zabieg każde pieniądze. Choć operacja okazała się sukcesem, nie wpłynęła pozytywnie na małżeństwo. Gina uzależniła się od męża, co zaczęło wyprowadzać go z równowagi…
Obsada: Blake Lively, Jason Clarke, Ahna O’Reilly, Yvonne Strahovski, Danny Huston
Reżyseria: Marc Forester
Premiera: 5 sierpnia, 20:10

„Co wiecie o swoich dziadkach?”

Dusty oraz ojczym jego dzieci – Brad postanawiają wspólnymi siłami pokazać swoim dzieciom uroki Świąt Bożego Narodzenia. Sprawa komplikuje się w momencie, gdy na horyzoncie pojawiają się ich ojcowie. Ojciec Dusty’ego – Kurst jest typowem samcem alfa, z kolei rodzic Brada – Don to pełen ciepła, wrażliwy poczciwiec. Między bohaterami zaczyna rodzić się napięcie.
Obsada: Will Ferrel, Mark Wahlberg, Mel Gibson, John Lithgow, Linda Cardellini
*Reżyseria: *Marc Forester
*Premiera: *12 sierpnia, 20:10

„Po drugiej stronie drzwi”

Dokument pokazujący przez pryzmat rodzinnej historii, współczesne losy narodu serbskiego. Ukazuje historię serbskiej reżyserki Mili Turajlić, która powraca do rodzinnego Belgradu, żeby rozwikłać zagadkę pewnych drzwi, które od ponad siedemdziesięciu lat pozostają zamknięte. Przebywając w domu artystyka odbywa z matką rozmowę, której temat schodzi na historię ich mieszkania oraz kraju. Dowiaduje się, że w 1945 roku na rozkaz ówczesnego rządu komunistycznego, lokal został podzielony. Dzięki temu w budynku można było zmieścić więcej rodzin. Okazuje się, że przez całą wojnę domową i późniejszy rozpad byłej Jugosławii tytułowe drzwi były nietknięte.
Reżyseria: Mila Turajlic
Premiera: 2 sierpnia, 22:10, HBO

„Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”

Po odnalezieniu Luke’a Skywalkera Rey ląduje na odciętej od świata wyspie. Tam rozpoczyna nauki pod okiem swojego mistrza. W między czasie Kylo Ren (syn księżniczki Lei i Hana Solo) dokłada wszelkich starań, żeby raz na zawsze zniszczyć siły rebeliantów. Luke, Rey, były szturmowiec Finn i utalentowany pilot Poe Dameron postanawiają połączyć siły w starciu z ciemną stroną mocy.
Obsada: Daisy Ridley, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, John Boyega
Reżyseria: *Rian Johnson
*
Premiera
: 19 sierpnia, 18:35

„Merida waleczna”

Córka króla Fergusa i królowej Elinor nie jest typową księżniczką. Merida wyróżnia się nie tylko burzą rudych loków, ale również olbrzymim uporem i porywczym charakterem. Jest też doskonałą łuczniczką. Dziewczyna postępuje wbrew panującym w królestwie tradycjom, a jej czyny sprowadzają chaos i zniszczenie. Monotonne życie dziewczyny ulega zmianie, gdy staje się ofiarą pewnego uroku. Pragnąć cofnąć klątwę Merida musi wykazać się nie lada odwagą.
Reżyseria: Mark Andrews, Brenda Chapman
*Premiera: *19 sierpnia, 18:53

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także