Trwa ładowanie...
dh2tvv9

Hayle Duff nigdy nie dorównała młodszej siostrze. Stawia na ilość, nie na jakość

Hayle Duff przez ponad 20 lat zagrała w przeszło 70 filmach. Ale tylko o kilku ktoś dziś jeszcze pamięta. Aktorka mająca opinię "tej starszej i brzydszej siostry Duff" nie zdołała dorównać Hilary, choć obie zaczynały z tego samego miejsca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Haylie i Hilary Duff
Haylie i Hilary Duff (Getty Images)
dh2tvv9

Haylie i o dwa lata młodsza Hillary jako dzieci były nierozłączne. Podzielały pasję do tańca, śpiewu i występów, co w połączeniu ze wsparciem mamy szybko zaowocowało pierwszymi angażami. Od najmłodszych lat występowały w przedstawieniach baletowych, reklamach telewizyjnych itp. Zawsze razem, ale w końcu nadszedł czas, gdy agenci zaczęli zwracać większą uwagę na młodszą z sióstr.

Obejrzyj: Małgosia Rozenek odpocznie od ścianek i pierwszych stron gazet? "Zdaje sobie sprawę, jak działa show biznes" (KLIKA PUDELKA)

11-letnia Hilary dostała główną rolę w "Kacper i Wendy", a 3 lata później utwierdziła swoją pozycję w serialu "Lizzie McGuire". Haylie również miała w nim swój udział. Na trzecim planie.

dh2tvv9

Starsza z sióstr nie dała jednak za wygraną i konsekwentnie budowała swoją pozycję jako aktorka czy okazjonalna piosenkarka. Zagrała m.in. w "Siódmym niebie", "Szpitalu dobrej nadziei", "Napoleonie wybuchowcu" czy "Boston Public". Żadna z ról nie była jednak przełomowa i Haylie musiała się zadowolić ilością, a nie jakością proponowanych ofert.

Zobacz także: Nieładnie! Te gwiazdy związały się z partnerami swoich koleżanek, a nawet przyjaciółek!

Hilary Duff zdobyła wielką sławę, a przy okazji wzbudzała wiele kontrowersji (np. w wieku 16 lat romansowała z 25-letnim Joelem Maddenem). O Haylie nie można powiedzieć tego samego, bo nigdy nie występowała na pierwszych stronach gazet w kontekście romansów czy pijackich wybryków. Jedyne, co szczególnie interesowało dziennikarzy w kontekście Haylie Duff, była jej "nietypowa uroda".

dh2tvv9

Złośliwcy porównywali jej twarz do maski z "Krzyku". Długi, spiczasty nos i pociągła twarz przez wiele lat były znakami rozpoznawczymi Hailye, która w końcu postanowiła coś z tym zrobić. Choć nigdy nie opowiadała o przebytych operacjach, to specjaliści są zgodni, że 34-latka musiała w przeszłości zrobić korektę nosa i podbródka. Zresztą wystarczy porównać poniższe zdjęcia dorosłej Hailey, które zostały zrobione na przestrzeni kilku lat.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Złośliwe komentarze i przebywanie w cieniu młodszej siostry nie odebrały jej jednak radości z życia. Od 7 lat jest w szczęśliwym związku z Mattem Rosenbergiem, któremu urodziła dwójkę dzieci (młodsza córeczka skończy w czerwcu roczek). Oprócz grania w filmach prowadzi blog kulinarny, pisze książki kucharskie i miała własny program o gotowaniu.

W poniedziałek 20 maja Telewizja WP przypomni jeden z filmów z jej udziałem, thriller "W obronie brata". Wcieliła się w nim w postać Claudii pracującej jako niania w domu bogatego małżeństwa. Gdy okazuje się, że jej brat Carter ma dług u dilera narkotyków, siostra odmawia pomocy. W wyniku pewnych zdarzeń chłopak zostaje posądzony o zabójstwo, a Claudia jest jedyną osobą, która pragnie dowieść jego niewinności.

dh2tvv9

Oglądaj "W obronie brata" w Telewizji WP w poniedziałek 20 maja o 22:00. Stacja dostępna jest naziemnie na ósmym multipleksie (MUX8), na platformie NC+ (kanał: 73) oraz w najlepszych sieciach kablowych, w tym m.in.: UPC (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) oraz wielu innych.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dh2tvv9

Podziel się opinią

Share
dh2tvv9
dh2tvv9