Harry i Meghan uciekają. Ich życie to gotowy scenariusz na film

Sydney Morton i Jordan Dean jako  Meghan i Harry.
Sydney Morton i Jordan Dean jako Meghan i Harry.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | materiały prasowe

27.06.2021 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie zakończyły się zdjęcia do telewizyjnej produkcji "Harry i Meghan: Escaping the Palace". Scenariusz filmu został oparty na słynnym wywiadzie przeprowadzonym przez amerykańską prezenterkę i producentkę Oprah Winfrey.

"Harry i Meghan: Escaping the Palace" będzie starał się przybliżyć widzom kulisy opuszczenia Wielkiej Brytanii przez członków królewskiego rodu. Z programu stacji CBS wiemy, że dla Meghan głównym powodem "ucieczki" była narastająca depresja, związana z nią izolacja i wykluczenie. Ignorowana lub uciszana czuła się osobą "gorszego sortu". Książę Harry natomiast nie mógł pogodzić się z chłodnymi relacjami z najbliższą rodziną. Podczas wywiadu był szczególnie poruszony, gdy opowiadał o ojcu, który w pewnym momencie przestał odbierać od niego telefony.

Film "Harry i Meghan: Escaping the Palace" został wyprodukowany przez stację Lifetime, która od lat specjalizuje się w fabularnych produkcjach opisujących życie celebrytów.

Na koncie stacja ma już dwa filmy, których bohaterami są Susseksowie – "Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom" (2018) oraz "Książę Harry i Meghan: Królewski mezalians" (2019). Oba tytuły znalazły się pośród najpopularniejszych filmów emitowanych przez Lifetime.

Warto zauważyć, że w każdym z wymienionych filmów o Harrym i Meghan główne role grali inni aktorzy. Nie inaczej będzie i tym razem. W postać Harry'ego wcielił się Jordan Dean, natomiast Meghan Markle zagra Sydney Morton.

Światowa premiera "Harry i Meghan: Escaping the Palace" planowana jest jeszcze w tym roku.

Źródło artykułu:WP Film
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także